Brama garażowa segmentowa RSD02 od Doorhan!

Firma Doorhan ma swojej ofercie bramę garażową segmentową z serii RSD02. Jest ona przeznaczona do montażu w otworach zarówno małych, jak i średnich.

Brama garażowa segmentowa RSD02 od Doorhan!

Zalety bramy garażowej segmentowej RSD02

Bramy te mogą być instalowane w pomieszczeniach z nadprożem o wysokości 150 mm i odległościach bocznych (od krawędzi otworu do ściany) od 120 mm. Unikatowa konstrukcja i różnorodne typy prowadzeń umożliwiają zestawienie tej serii bram garażowych w pomieszczeniach o różnych cechach architektonicznych.

Konstrukcja pozwala na wyposażenie, bramy garażowej segmentowej w drzwi przejściowe osadzone w skrzydle bramy. Garażowe bramy segmentowe serii RSD02 są zaprojektowane jako klasyczne bramy segmentowe stosowane dla większości typów garaży - małych, średnich i dużych rozmiarów.

Bramy panelowe przeznaczone są do intensywnego użytkowania. Duża możliwość kombinacji paneli pozwala na dostosowanie wyglądu bramy garażowej pod styl stolarki okiennej oraz drzwiowej.

Niewątpliwym atutem jest możliwość instalacji okien doświetlających oraz drzwi przejściowych. Brama garażowa serii RSD02 posiada unikatowy system sprężyn skrętnych zapewniających równowagę skrzydła bramy - nowoczesne rozwiązanie oferowane przez DoorHan.

Źródło i zdjęcia: Doorhan Polska

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE