Nowość - profile z PVC z antracytowym rdzeniem od Aluplast

Antracytowym rdzeniu, pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie okien do modnych i nowoczesnych aranżacji.

Nowość  - profile z PVC z antracytowym rdzeniem od Aluplast

Profile PVC z rdzeniem w antracytowym kolorze

Obecnie, kolor antracytowy zyskuje na popularności, także jeśli chodzi o kolor okien. Podążając za trendami firma Aluplast wprowadziła do swojej oferty profile o antracytowym rdzeniu, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie okien do modnych i nowoczesnych aranżacji.

Dzięki rdzeniowi w tym kolorze, w przypadku okien dwustronnie okleinowanych, możemy uzyskać spójną kolorystykę w całym przekroju profilu. Sprawi to, że nawet przy otwartym oknie uzyskamy jednolity wygląd.

Będzie to skutkowało jeszcze lepszym wkomponowaniem okna w nowoczesne aranżacje wnętrz i elewacji.

Profile o antracytowym rdzeniu dostępne będą w szerokiej gamie oferowanych przez firmę Aluplast systemów z serii: Ideal 4000, Ideal 7000, Ideal 8000, Intertec 85 oraz drzwi unoszono-przesuwnych HST 85 i drzwi przesuwne smart-slide.

"Tak szeroka gama profili dostępnych w antracytowym rdzeniu to krok w kierunku zapewniania jeszcze większej konkurencyjności ofert naszych partnerów handlowych, którzy będą mieli dużą swobodę w doborze rozwiązań najlepszych dla danej realizacji"komentuje Marcin Szewczuk, Marketing Manager Aluplast sp. z o.o.

"Liczymy, że będzie to również kolejny argument za wyborem cieszących się bardzo dużą popularnością systemów o głębokości zabudowy 85 mm".

Źródło i zdjęcia: Aluplast 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE