Złoty medal dla przesuwnych drzwi tarasowych Aluplast SMART-SLIDE

SMART-SLIDE to najnowsze rozwiązanie w segmencie przesuwnych drzwi tarasowych. Charakteryzują je wysokie właściwości techniczne oraz łatwość obsługi, dzięki temu są świetną alternatywą dla często stosowanych dotychczas drzwi typu PSK/PATIO.

Złoty medal dla przesuwnych drzwi tarasowych Aluplast SMART-SLIDE

SMART-SLIDE docenione przez BUDME 

Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi zamykania można w łatwy i posty sposób użytkować drzwi SMART-SLIDE. Intuicyjne sterowanie zawdzięczają  technologii zbliżonej do rozwiązań stosowanych w drzwiach unoszono-przesuwnych, typu HST. Użycie specjalistycznych okuć okiennych gwarantuje, że skrzydło po jego odblokowaniu swobodnie i bez najmniejszego oporu przesuwa się na ukrytych wózkach względem nieotwieranej części konstrukcji.

To innowacyjne i wzbudzające w ostatnim roku ogromne zainteresowanie rozwiązanie to z pewnością bardzo ciekawa alternatywa i "brakujące ogniwo" w segmencie przesuwnych drzwi tarasowych – komentuje Marcin Szewczuk, Marketing Manager Aluplast Sp. z o.o..

Sygnały płynące z rynku budowlanego potwierdzają coraz większe zainteresowanie konstrukcjami przesuwnymi, które są łatwiejsze w obsłudze, nie zabierają powierzchni wewnątrz pomieszczeń oraz pozwalają na tworzenie dużych przeszkleń. Drzwi SMART SLIDE to nie tylko potencjalne zyski i zadowolenie z komfortu użytkowania, lecz także ciekawa propozycja z punktu widzenia wzornictwa użytkowego. Konstrukcja ma minimalistyczny i nieco skandynawski design.

Nieotwieralna część stałego szklenia realizowana w niezwykle wąskich profilach pozwala na maksymalizację powierzchni przeszklonych i ograniczenie powierzchni ram, co jest zgodne z oczekiwaniami klientów i tendencjami w zakresie projektowania nowoczesnych przeszkleń – podsumowuje Marcin Szewczuk .

Rozwiązania techniczne użyte w SMART-SLIDE pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych wyników w zakresie badań przepuszczalności powietrza, wytrzymałości na napór wiatru i wodoszczelności. Eksperci Sądu Konkursowego Międzynarodowych Targów Poznańskich Budma 2020, wyróżnili Złotym Medalem drzwi przesuwne SMART-SLIDE. Będzie można je zobaczyć już w lutym, podczas tegorocznej Monteriady na targach Budma. Dodatkowo, na oczach odwiedzających, przeprowadzamy zostanie pokaz montażu drzwi SMART-SLIDE.

Źródło i zdjęcia: Aluplast 

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE