Awans Aluprof w rankingu Top Marka

Ranking Top Marka to wynik analiz magazynu „Press” i instytutu monitoringu „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”. Obejmuje on 500 firm z 50 branż, sklasyfikowanych według liczby i rodzajów wzmianek w mediach na ich temat. Firma Aluprof - europejski lider produkcji systemów aluminiowych o międzynarodowej renomie, wywodząca się z Bielska-Białej, po raz kolejny znalazła się w zestawieniu najsilniejszych polskich marek.

Awans Aluprof w rankingu Top Marka

Rok temu ranking Top Marka poszerzył zakres analizy o 39 branż i 383 marki, stając się największym tego typu badaniem w Polsce. Przebadano w sumie ponad 73 mln materiałów (o 20 mln więcej niż rok temu) - tekstów prasowych, publikacji on-line i treści na social media. Zmianie uległa także sama metodologia analizy, po której wzrósł poziom precyzji w wykazywaniu pozycji i wydźwięku poszczególnych firm. Dzięki temu powstał wskaźnik siły marki, umożliwiający porównywanie brandów w mediach tak różnych od siebie jak prasa czy social media.

Firma Aluprof - europejski lider rynku stolarki aluminiowej poprawiła swoją pozycję względem ubiegłego roku i awansowała o jedno „oczko” do góry w kategorii „Materiały budowlane”, plasując się w tegorocznym rankingu na 7. miejscu.

Aluprof poprawił swoje miejsce również w rankingu ogólnym, zajmując 327 miejsce. Marka jest stale obecna w mediach z uwagi na liczne działania z różnych dziedzin, które podejmuje - związane z architekturą, nauką, ekologią, zrównoważonym rozwojem i budownictwem. Organizuje też prestiżowe konkursy dla architektów, a systemy aluminiowe Aluprof są montowane w wielu prestiżowych budynkach na całym świecie.

- Dla nas ważne jest, aby o marce Aluprof mówiono nie tylko dużo, ale także dobrze. Obecność w rankingu Top Marka 2018 jest dla nas potwierdzeniem, że ten cel realizujemy z sukcesem. Jednocześnie to ogromny przywilej: móc po raz kolejny znaleźć się wśród najmocniejszych brandów, które wspólnie budują silny wizerunek polskich marek - podkreśla Bożena Ryszka, dyrektor marketingu Aluprof SA. 

Marka Aluprof tylko w tym roku była obecna na liście 500 największych firm Rzeczpospolitej, w rankingu najsilniejszych polskich ambasadorów ogłoszonym przez tygodnik Wprost oraz zdobyła tytuły liderów stolarki aluminiowej w najważniejszych krajowych rankingach.

Źródło i zdjęcie: Aluprof

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT