Promocja na okna i drzwi Thermo 80 Sokółka Okna i Drzwi

Kampania firmy Sokółka Okna i Drzwi skierowana jest do osób, które planują przeprowadzkę do swoich nowych domów już na wiosnę, stąd muszą zamknąć stan surowy jeszcze w tym roku. Jak również tych, co remontują i chcą poprawić izolację termiczną swojego domu przed zimą. Do 26. października 2019 roku, specjalnie dla nich, firma oferuje przy zakupie okien i drzwi z linii THERMO 80 pakiet trzyszybowy bez dopłat.

Promocja na okna i drzwi Thermo 80 Sokółka Okna i Drzwi

Promocją objęte są drewniane oraz drewniano-aluminiowe okna i drzwi tarasowe z linii THERMO. W oknach zakupionych w ramach promocji na zamówienie klienta zostaną zamontowane, bez żadnych dopłat, pakiety trzyszybowe.

Okna z linii THERMO, dzięki 80-milimetrowej ramie skrzydła i ościeżnicy oraz pakietowi trzyszybowemu zapewniają doskonałą izolacyjność cieplną.

Swą szczelność zawdzięczają zaś trzem uszczelkom: dwóm wrębowym i jednej krawędziowej. Drewniane ramy są pokryte czterema warstwami lakieru, które zwiększają odporność na warunki atmosferyczne. Nasze okna drewniane i drewniano-aluminiowe wykonujemy na wymiar w różnych kształtach i kolorach.

W wariancie z nakładką aluminiową dostępne są dwa wykończenia nowoczesna kanciasta oraz tradycyjna zaokrąglona.

Źródło i zdjęcie: Sokółka Okna i Drzwi

 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE