Nominacja dla Rehau do nagrody Dobry Wzór 2019

Dobry Wzór jest konkursem na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku. To także pierwsza w Polsce nagroda za design, przyznawana od dwudziestu pięciu lat. Organizatorem jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Nominacja dla Rehau do nagrody Dobry Wzór 2019

Konkurs ten odbywa się pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Innowacji. W roku 2017 do grona instytucji wspierających konkurs dołączył Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego udzielając Patronatu Honorowego i przyznając również nagrodę specjalną Wzór Roku dla Kultury. Konkurs również wspiera Agencja Rozwoju Przemysłu - przyznając tytuł Produkt Roku.

Nominacja dla okien REHAU KALEIDO WOODEC

KALEIDO WOODEC to zupełnie nowe spojrzenie na okna PVC. Matowa okleina, ze strukturą prawdziwego drewna, sprawia niesamowite wrażenie - również w dotyku efekt jest nadzwyczajny.

Tego typu okleina została jako pierwsza wprowadzona przez REHAU na polski rynek. Drewniana struktura pozwala cieszyć się pięknem naturalnego drewna, eliminując przy tym wady drewnianych profili. Okna KALEIDO WOODEC są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, nie wymagają szlifowania czy lakierowania, a powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu.

Kolekcja REHAU KALEIDO WOODEC to trzy modne odcienie dębu:

  • Turner Oak malt
  • Sheffield Oak concreto
  • Sheffiled Oak alpine

Więcej informacji tutaj: https://www.rehau.com/pl-pl/design

Źródło i zdjęcia: Rehau

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE