Reynaers partnerem konferencji Nowe Oblicze BIM 2018

Firma Reynaers Aluminium Polska została partnerem głównym konferencji Nowe Oblicze BIM, która odbędzie się 14 listopada 2018 r. w Warszawie. Trzecia edycja wydarzenia odbędzie się w Centrum Konferencyjnym muzeum POLIN. Nowoczesna architektura budynku zaprojektowanego przez fińskiego architekta Rainera Mahlamäkiego tworzy dobrą oprawę dla tematyki konferencji poświęconej nowoczesnemu projektowaniu i realizacji inwestycji z użyciem technologii BIM (Building Information Modeling).

Reynaers partnerem konferencji Nowe Oblicze BIM 2018

Wykłady i warsztaty BIM

W tym roku Nowe Oblicze BIM 2018 będzie się składać z dwóch części - konferencyjnej i warsztatowej. W ramach części konferencyjnej międzynarodowi eksperci technologii BIM podzielą się swoimi doświadczeniami w trakcie wykładów i dyskusji. Na drugą część składają się warsztaty, na których uczestnicy będą tworzyć modele i poznają w praktyce takie zagadnienia jak koordynacja międzybranżowa, kontrola jakości modeli, tworzenie harmonogramu i prezentacji dla inwestora.

Reynaers zna się na BIM

Na zeszłorocznej konferencji Nina Timmermans (International Business Development, Reynaers) przedstawiła w trakcie swojego wykładu możliwości pokoju rzeczywistości wirtualnej AVALON. AVALON to nowoczesne narzędzie firmy Reynaers, które wykorzystuje technologię BIM i umożliwia zespołową pracę nad projektem w wirtualnej przestrzeni. Uczestnicy konferencji mogli też dzięki AVALON wybrać się na wirtualną wycieczkę - na stoisku Reynaers wystarczyło założyć okulary VR, żeby znaleźć się w wewnątrz realistycznego, trójwymiarowego modelu budynku.

W 2017 r. firma Reynaers Aluminium była partnerem konferencji, w tym roku wystąpi jako partner główny wydarzenia.

źródło i zdjęcie: REYNAERS ALUMINIUM

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE