Puchar VELUX w maratonie MTB Branży Budowlanej

Wielkie sportowe emocje, rywalizacja i nagrody dla najlepszych - to wszystko czeka na uczestników wyścigu w klasyfikacji "Puchar VELUX". Impreza odbędzie się w 26 września 2015 r. w Kielcach w ramach LOTTO Poland Bike Marathon i największych polskich targów rowerowych KIELCE BIKE-EXPO.

Puchar VELUX w maratonie MTB Branży Budowlanej

W zmaganiach mogą wziąć udział entuzjaści kolarstwa górskiego związani z branżą budowlaną: wykonawcy, handlowcy, dystrybutorzy materiałów budowlanych, projektanci oraz architekci. Wystarczy zapisać się przez system rejestracji organizatora, dostępny na stronie www.polandbike.pl. Warto zrobić to już dziś, gdyż pierwsze 50 zarejestrowanych osób otrzyma profesjonalne koszulki rowerowe VELUX.

Rowerzyści będą rywalizować na dystansach: 30 i 60 km dla mężczyzn i 30 km dla kobiet. Na wszystkich uczestników klasyfikacji VELUX czekają na mecie pamiątkowe medale, a na zwycięzców puchar i nagrody rzeczowe.

Już od dwóch lat firma VELUX angażuje się w imprezy związane z kolarstwem. Wszyscy, którzy cenią rywalizację i aktywny tryb życia mogli dotychczas uczestniczyć w licznych wydarzeniach sportowych: Mistrzostwach Polski Architektów w Maratonie MTB, Tour de Pologne Amatorów oraz Pucharze Górskim i Pucharze VELUX w maratonie MTB. W sumie, na trasie pojawiło się już ponad 160 kolarzy z branży budowlanej.

Udział w zawodach to nie tylko świetny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności, ale także okazja do spotkania się i wymiany opinii ze znajomymi z branży budowlanej.

Grupa VELUX od wielu lat wspiera różnego rodzaju wydarzenia sportowe. Największa zbliżająca się impreza to Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2016 w Polsce, których będzie oficjalnym sponsorem. Poza tym, od 2010 roku jest sponsorem tytularnym Europejskiej Ligi Mistrzów Piłkarzy Ręcznych "VELUX EHF Champions League". Firma angażuje się także w lokalne aktywności sportowe, m.in. Bieg Europejski na 10 km w Gnieźnie.

źródło i zdjęcie: VELUX

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE