Okna FAKRO INNOVIEW - światło, styl i komfort w Twoim domu

Stolarka okienna to kluczowy element każdego projektu. Okna wprowadzają do wnętrza naturalne światło słoneczne i świeże powietrze, umożliwiają wygodne korzystanie z tarasu i ogrodu, oraz pozwalają cieszyć się widokiem otoczenia przez cały rok.

Okna FAKRO INNOVIEW - światło, styl i komfort w Twoim domu

Energooszczędne okna wspomagają pozyskiwanie energii słonecznej i utrzymanie stałej temperatury wewnątrz domu. Nowoczesne okna INNOVIEW mają jeszcze jedną zaletę – sprawiają, że każde pomieszczenie staje się wyjątkowe.

Okna INNOVIEW to dopracowane detale

Pełna swoboda w projektowaniu, nowoczesne wzornictwo i perfekcyjne wykończenie – to cechy linii INNOVIEW. Te okna drewniane z zewnętrzną okładziną aluminiową łączą elegancję drewna z trwałością aluminium.

Aluminium chroni ramy przed czynnikami zewnętrznymi, dzięki czemu okna nie wymagają konserwacji.

Precyzyjnie dopasowane wręby i uszczelki zapewniają najwyższą estetykę i funkcjonalność.

Salonowe kreacje HST

Trudno sobie wyobrazić projekt domu bez tarasu. Większość drzwi tarasowych to konstrukcje przesuwne, które są wygodne w obsłudze, nie zajmują miejsca po otwarciu i mogą mieć imponujące rozmiary.

Drzwi podnoszono-przesuwne INNOVIEW HST mogą osiągać szerokość nawet do 12 metrów!

Nowoczesne okucia i klamki zapewniają komfortowe otwieranie i zamykanie skrzydeł, a szeroki wybór wariantów wizualnych – rodzaju drewna, profilowania oraz kolorów ram drewnianych i aluminiowych – pozwala idealnie dopasować drzwi do stylu wnętrza salonu i strefy tarasowej, gdzie latem spędzamy większość wolnego czasu.

W linii INNOVIEW dostępne są również drzwi tarasowe HST-Sky, w których pakiet szybowy w części nieotwieranej jest osadzony bezpośrednio w elementach ościeżnicy, co sprawia wrażenie, że nic nie oddziela nas od otoczenia.

Drzwi podnoszono-przesuwne, mimo swoich gabarytów, są niezwykle komfortowe w użytkowaniu dzięki nowatorskiej konstrukcji wózka jezdnego.

Sypialnia z duszą

W sypialni doskonale sprawdzi się drewno o delikatnym rysunku, wykończone bezbarwnym lub jasnym lakierem.

Jeśli projekt na to pozwala, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować w sypialni drzwi tarasowe INNOVIEW typu HST – to wyższy poziom komfortu, który niemal wprowadza ogród do wnętrza.

Przesuwne skrzydło nie zajmuje miejsca w sypialni, a latem można je pozostawić otwarte bez obawy, że zatrzaśnie je wiatr.

Swobodne przemieszczanie się między wnętrzem pomieszczenia a tarasem ułatwia niski próg o wysokości zaledwie 5 mm.

INNO-wacyjne okna w łazience

Łazienka od dawna stała się miejscem, w którym dbamy nie tylko o higienę, ale także o komfort i estetykę. Urządzamy ją funkcjonalnie i gustownie, wybierając piękne płytki i wyposażenie, ciesząc się porannymi i wieczornymi kąpielami.

Energooszczędne okna są nieodzownym elementem komfortowej łazienki, pomagając utrzymać stałą temperaturę, zapewniając doskonałe doświetlenie naturalnym światłem i umożliwiając szybkie przewietrzenie.

Ze względu na podwyższoną wilgotność, kluczowe jest odpowiednie wykończenie ram.

Okna INNOVIEW, dzięki nowoczesnym lakierom i olejom, są trwałe i odporne na wilgoć. Ich szeroka gama wykończeń sprawia, że pasują do każdej łazienki, od stonowanej po awangardową.

Ciekawym rozwiązaniem są okna z szybą strukturalną, które zapewniają prywatność bez konieczności stosowania wewnętrznych przesłon.

Okna Innoview dzięki swoim rozmiarom zapewniają kontakt z naturą by łatwiej było nam wypoczywać i relaksować się oraz czerpać przyjemność z życia.

Funkcjonalne okna do kuchni

W kuchni, podobnie jak w łazience, okresowo występuje podwyższona wilgotność, więc okna muszą być odporne na jej wpływ. Powinny też być łatwe w obsłudze, aby można było je wygodnie otwierać i aby nie kolidowały z wyposażeniem kuchennym – ważne są odpowiedni rozmiar skrzydła i ergonomia klamki.

Okna INNOVIEW oferują indywidualne rozwiązania zarówno pod względem konstrukcyjnym, jak i estetycznym.

Różnorodność rozmiarów i typów okien INNOVIEW pozwala dopasować je do każdej zabudowy kuchennej, a szeroka gama opcji doboru drewna, kształtu profili i kolorów wykończenia umożliwia idealne dopasowanie do kuchennej aranżacji.

Dodatkowo, opcja ukrytych zawiasów ułatwia utrzymanie okien w czystości, co jest szczególnie ważne w kuchni.

Okno PSK z serii Innoview sprawia że przesuwanie okna jest niezwykle lekkie i płynne dzięki czemu nie musimy przesuwać rzeczy z blatu kuchennego.

Bezpieczny i jasny pokój dziecięcy

W pokojach najmłodszych domowników okna pełnią nie tylko funkcję doświetlenia i zapewnienia dopływu świeżego powietrza, ale także muszą być bezpieczne i estetyczne.

Okna INNOVIEW są wyposażone w okucia spełniające standardy bezpieczeństwa klasy RC1, a dodatkowe zabezpieczenia mogą podnieść tę klasę do RC2.

Wszystkie drzwi przesuwne INNOVIEW mają podwyższoną odporność na włamanie i zapewniają to, co w twoim domu najważniejsze – poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Zintegrowany ogranicznik otwarcia to ważna funkcja, szczególnie przy małych dzieciach.

Jeśli chodzi o estetykę, szeroki wachlarz rozwiązań pozwala na dopasowanie okien zarówno do gustu młodszych, jak i starszych pociech.

Źródło i zdjęcia: FAKRO

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT