Nowa kolekcja drzwi zewnętrznych SOLANO 82 PVC

Nowe drzwi zewnętrzne nakładkowe PVC SOLANO 82 łączą najlepsze parametry techniczne, wysoką estetykę i atrakcyjną cenę. Jest to dobra okazja dla inwestorów poszukujących produktu dającego możliwość stworzenia oryginalnej i niepowtarzalnej strefy wejścia do domu.

Nowa kolekcja drzwi zewnętrznych SOLANO 82 PVC

Nowa  kolekcja drzwi to kolejna ewolucja w historii drzwi PVC. W procesie tworzenia SOLANO 82 PVC postawiono na innowacyjność technologii pływającego panelu.

W praktyce oznacza to, że panel nakładkowy nie jest trwale połączony ze skrzydłem, a dodatkowo zaprojektowana przestrzeń dylatacji po obwodzie zapewnia ochronę przed ugięciem podczas nagrzewania profili promieniami słonecznymi.

W skład rdzenia drzwi wchodzi również specjalna warstwa termiczna z pianki izolacyjnej. Tak skonstruowane skrzydło pokrywa panel wykonany z płyty HDF i okleiny. Drzwi wykonane w technologii hybrydowej to innowacyjne rozwiązanie gwarantujące bezpieczeństwo i najwyższy komfort ich obsługi.

W przypadku SOLANO 82 wysoki standard wykonania połączono z bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny produktu. Ponadto udostępniono inwestorom szerokie możliwości personalizacji.

Drzwi zewnętrzne SOLANO 82, jak większość innych pozycji z katalogu KRISPOL, to produkt dostępny na wymiar. Możliwości dopasowania do własnych potrzeb nie kończą się jednak na rozmiarze drzwi.

W kolekcji znalazło się 17 nowych wzorów, niedostępnych w żadnej innej linii drzwi zewnętrznych marki KRISPOL. Istnieje również możliwość wyboru jednej z kilkudziesięciu unikalnych oklein z naszej autorskiej kolekcji.

Kolekcja SOLANO PVC - drzwi spersonalizowane

Projektując nowe modele drzwi jednostronnie nakładkowych zadbano o to, aby były one maksymalnie zróżnicowane pod względem wizualnym.

Dzięki temu SOLANO 82 mogą być elementem zarówno budynków nowoczesnych, inspirowanych minimalistycznymi, designerskimi trendami, jak i domów jednorodzinnych o klasycznej bryle.

Dużym atutem drzwi jest również gładka strona wewnętrzna, która perfekcyjnie dopasuje się do każdego wnętrza. Dokonując wyboru inwestor może wybierać spośród kilkunastu wzorów dekoracyjnych. Szerokie możliwości personalizacji wzoru i koloru drzwi pozwalają na stworzenie spójnej, dopasowanej do elewacji budynku, strefy wejścia do domu.

Jedno rozwiązanie wiele możliwości

Drzwi zewnętrzne PVC SOLANO 82 to jedna z najnowszych pozycji w katalogu produktów KRISPOL. Jest to rozwiązanie, które pozwala na zachowanie bardzo korzystnego stosunku jakości do ceny przy jednoczesnym osiągnięciu wysokich parametrów technicznych.

Zalety drzwi SOLANO 82 wynikają w dużej mierze z zastosowanych w tej linii produktowej materiałów. Zewnętrzne panele drzwi wykonane są z niezwykle trwałej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty HDF, czyli wysokogatunkowego zamiennika drewna.

Drzwi PVC o takiej hybrydowej konstrukcji mają bardzo dobre parametry izolacyjne i są częstym wyborem wśród posiadaczy domów energooszczędnych czy też inwestorów, którym zależy na zmniejszeniu rachunków za ogrzewanie.


źródło i zdjęcia: Krispol

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT