Bramy garażowe WIŚNIOWSKI z pakietem antywłamaniowym - gwarancja bezpieczeństwa!

Komfort i bezpieczeństwo to priorytety dla każdego z nas. Niestety, policyjne statystyki wskazują, że liczba włamań do domów i mieszkań rośnie z roku na rok. Dlatego warto zadbać o skuteczne zabezpieczenia posesji zarówno podczas budowy, jak i w trakcie remontu.

Bramy garażowe WIŚNIOWSKI z pakietem antywłamaniowym - gwarancja bezpieczeństwa!

Częstym celem włamywaczy są przydomowe garaże, które często są słabiej zabezpieczone niż okna i drzwi. Rozwiązaniem może być pakiet antywłamaniowy WIŚNIOWSKI.

To specjalnie opracowany mechanizm ryglujący, który współpracuje ze stabilną konstrukcją bram garażowych UniPro, UniTherm lub PRIME oraz napędem Somfy. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo we własnym domu.

Jakość potwierdzona przez specjalistów

Bramy garażowe WIŚNIOWSKI z zainstalowanym pakietem antywłamaniowym RC2 spełniają surowe wytyczne określone w normie DIN/TS 18194:2020. Potwierdził to notyfikowany instytut IFT Rosenheim (Niemcy) – jeden z najbardziej znanych i cenionych w Europie ośrodków badających i certyfikujących stolarkę.

Bramy zostały poddane szeregowi badań, w tym próbom statycznym i dynamicznym oraz próbie ręcznego włamania, które wykazały ich odporność na usiłowanie przedostania się do wewnątrz za pomocą narzędzi czy urządzeń.

Wysoki poziom ochrony bram garażowych WIŚNIOWSKI został zauważony w Niemczech.

Znalazły się one w prestiżowej bazie  usług docenionych pod względem antywłamaniowości w ramach kampanii K-EINBRUCH prowadzonej pod patronatem federalnego ministra spraw wewnętrznych.

Pakiet antywłamaniowy WIŚNIOWSKI to specjalnie opracowany mechanizm ryglujący, który współpracuje ze stabilną konstrukcją bram garażowych.

Pakiet antywłamaniowy składa się z mechanizm automatycznego ryglowania, który został wzmocniony zespołem rygli oraz zabezpieczeniem przed rozryglowaniem wózka. To rozwiązanie zostało opatentowane przez markę WIŚNIOWSKI.

Należy jednak pamiętać, że ściany otaczające elementy muszą być wykonane z muru wg normy DIN 1053 lub z żelbetu wg normy DIN 1045. Dzięki temu brama jest nie do sforsowania.

Brama garażowa z pakietem antywłamaniowym nie jest dostępna z niektórymi opcjami, np.: z okienkiem, przeszkleniem, panelem aluminiowym, drzwiami przejściowymi czy kratkami wentylacyjnym, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Z tego powodu w przypadku montażu bramy garażowej z pakietem RC2 konieczne jest dodatkowe wejście do garażu, na przykład od wewnątrz, gdyż nie ma tu możliwości zastosowania rozblokowania napędu z zewnątrz.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej oraz u partnerów handlowych.


Źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT