Sekret pięknych bram i drzwi: zestaw Hörmann-Sonax do czyszczenia i pielęgnacji

Bramy garażowe i drzwi wejściowe z czasem mogą stracić swoją pierwotną barwę z powodu wpływu warunków atmosferycznych i codziennego użytkowania. Dlatego regularne czyszczenie i pielęgnacja tych elementów są kluczowe, aby zachować ich estetyczny wygląd na długo oraz chronić konstrukcje przed przedwczesnym zużyciem.

Sekret pięknych bram i drzwi: zestaw Hörmann-Sonax do czyszczenia i pielęgnacji

W odpowiedzi na potrzeby klientów, firma Hörmann, we współpracy z firmą Sonax, opracowała specjalny zestaw do czyszczenia i pielęgnacji drzwi oraz bram garażowych. Dzięki temu zestawowi, te czynności można przeprowadzić łatwo, szybko i profesjonalnie.

Czysta i zadbana brama garażowa oraz drzwi wejściowe są wizytówką każdego domu. Dlatego wielu właścicieli nieruchomości przywiązuje dużą wagę do utrzymania swoich bram i drzwi zewnętrznych w doskonałym stanie.

Jak dbać o bramę garażową lub drzwi?

Klienci firmy Hörmann często pytają Partnerów Handlowych, jak dbać o bramę garażową lub drzwi, aby cieszyć się ich pięknym wyglądem przez wiele lat. W odpowiedzi na te potrzeby, firma Hörmann nawiązała współpracę z firmą Sonax, liderem na rynku produktów i akcesoriów do pielęgnacji samochodów w Niemczech.

- W ten sposób opracowano i wdrożono własny zestaw do czyszczenia i pielęgnacji drzwi i bram, tworząc dla naszych klientów wartość dodaną - wyjaśnia Michał Simon, dyrektor sprzedaży Hörmann Polska.

W ramach trwającej do końca czerwca promocji zestaw ten można otrzymać za 1 zł przy zakupie każdej garażowej bramy segmentowej RenoMatic, LPU42, LPU67 Thermo, ART42 oraz HST.

Opracowany przez firmę Sonax zestaw czyszcząco-pielęgnacyjny przeznaczony do produktów stolarki budowlanej marki Hörmann zapewnia długotrwały piękny wygląd powierzchni bram i drzwi.

Profesjonalny zestaw do pielęgnacji bram i drzwi

Zestaw składa się z niezbędnych przyborów, takich jak: środek czyszczący, pasta polerska, gąbka do czyszczenia i nakładania pasty, ściereczka z mikrofibry do usuwania pozostałości pasty oraz olej techniczny, który chroni mechanizmy konstrukcyjne przed zużyciem.

Taki zestaw nie tylko ułatwia czyszczenie, ale także minimalizuje ryzyko uszkodzenia poszczególnych elementów stolarki budowlanej.

- Mimo że mycie i konserwacja bramy wydają się prostymi czynnościami, to jednak, aby nie dopuścić do powstania uszkodzeń, takich jak zarysowania lub przebarwienia, powinno się je wykonywać uważnie i przy użyciu odpowiednich środków - podkreśla dyrektor Michał Simon.

Pielęgnacja bram i drzwi z użyciem polecanych przez producenta preparatów daje klientom pewność, że ich powierzchnie będą skutecznie chronione, a świeżość i intensywność kolorów będą cieszyć oczy przez wiele lat.


Źródło i zdjęcia: Hörmann

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT