Poczuj wiosnę na swoim tarasie! Poznaj drzwi tarasowe PRIMO i FUTURO marki Wiśniowski

Wiosną i latem spędzamy więcej czasu na zewnątrz, na przykład w ogrodzie, czy na tarasie, który staje się nieodłączną częścią naszych domów. Aby korzystanie z niego było jeszcze bardziej komfortowe, warto rozważyć montaż drzwi tarasowych HST od WIŚNIOWSKI.

Poczuj wiosnę na swoim tarasie! Poznaj drzwi tarasowe PRIMO i FUTURO marki Wiśniowski

Nowoczesna architektura ceni sobie wykorzystanie naturalnego światła, osiąganego przez duże przeszklenia, w tym drzwi tarasowe. Pozwalają one na harmonijne połączenie wnętrza z otaczającą przestrzenią i tworzenie wrażenia przestronności.

Największą wygodę zapewniają drzwi HST WIŚNIOWSKI – podnoszono-przesuwne, wyposażone w niski próg, co jest kluczowe dla osób z ograniczeniami ruchowymi, ułatwiając lekkie i płynne otwieranie.

Największą wygodę zapewniają drzwi HST WIŚNIOWSKI – podnoszono-przesuwne, wyposażone w niski próg.

Spokój i ciepło w domu gwarantują okna PVC. Eleganckie i stylowe drzwi tarasowe PRIMO oferują szeroką gamę personalizacji, dzięki różnorodnym opcjom i kolorom. Wyróżniają się wysokimi parametrami termoizolacyjności i bezpieczeństwa, co ma znaczenie dla ochrony mieszkańców.

Dla szukających nowoczesności i wytrzymałości, idealne będą aluminiowe drzwi tarasowe FUTURO, wykonane z profili trzykomorowych o zmiennych szerokościach przegród termicznych.

Dostępna szeroka paleta kolorów RAL, odcienie DECOR i wykończenia imitujące drewno pozwalają na estetyczne dopasowanie do elewacji.

Starannie zaprojektowany taras staje się idealnym miejscem dla odpoczynku na łonie natury, umożliwiając cieszenie się chwilami z bliskimi w komfortowych warunkach.


Źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT