PROTECTION LINE – nowość od marki WIŚNIOWSKI

Systematyczne dbanie o bramy, okna, drzwi i ogrodzenia umożliwia zachowanie ich wysokiej jakości na lata. Z myślą o długotrwałej ochronie tych elementów, stworzono serię środków PROTECTION LINE.

PROTECTION LINE – nowość od marki WIŚNIOWSKI

Bramy, okna, drzwi i ogrodzenia, wystawione na różne warunki pogodowe, z czasem mogą się zabrudzić i tracić swój początkowy wygląd.

Regularna pielęgnacja, w tym smarowanie zawiasów, ślizgów i innych elementów ruchomych, jest kluczowa dla ich prawidłowego działania i bezpieczeństwa użytkowników.

Użycie efektywnych środków czyszczących jest niezbędne do zachowania tych elementów w najlepszym stanie i uniknięcia awarii.

Linia PROTECTION LINE, opracowana przez ekspertów WIŚNIOWSKI z 35-letnim doświadczeniem w projektowaniu, produkcji i serwisie, oferuje kompleksową ochronę.

Zastosowanie środków PROTECTION LINE zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale również bezproblemowe działanie niezależnie od warunków atmosferycznych i czasu użytkowania.

Cała gama produktów jest dostępna wyłącznie w internetowym sklepie WIŚNIOWSKI.

W skład linii PROTECTION LINE wchodzą:

  • MAGIC COAT, który czyści i chroni powierzchnie metalowe, aluminiowe i z PVC, tworząc ochronną warstwę polimerową, odnawiając kolory i zabezpieczając przed wilgocią,
  • GASKET PRO, przedłużający żywotność uszczelek, zachowujący ich naturalne właściwości, zabezpieczający przed zamarzaniem i promieniowaniem UV,
  • TECHNICAL, zapewniający płynne działanie mechanizmów takich jak zawiasy, zamki i okucia, chroniący przed korozją.

Regularne stosowanie preparatów z serii PROTECTION LINE podkreśli estetykę domu i ogrodzenia, zapewniając długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie produktów WIŚNIOWSKI, bez obaw o uszkodzenia czy zużycie.


Źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT