Czas na kawę przy oknach WIŚNIOWSKI

Ogródek w lokalu nie musi być sezonowy. Wystarczy go zabudować przeszkleniami i wypełnić roślinami, wówczas nawet w chłodne dni można stworzyć namiastkę lata.

Czas na kawę przy oknach WIŚNIOWSKI

Nowoczesne przeszklenia WIŚNIOWSKI pozwalają jednocześnie na otwarcie zabudowanej przestrzeni, by w ciepłe dni cieszyć się świeżym powietrzem. Przykładem takiej realizacji jest legendarna cukiernia “Argasińscy”, w której zamontowano okna i drzwi marki WIŚNIOWSKI.

Ogródek nie tylko na sezon

Wyposażenie kawiarnianego ogródka w przestronne przeszklenia pozwoliło na stworzenie wnętrza odpowiadającego potrzebom inwestora. Okna w kolorze dąb naturalny to nawiązanie do klimatu cukierni – wytwórni lodów z 85-letnią tradycją.

W budynku zastosowano drzwi tarasowe PVC PRIMO, z którymi ogródek cukierni działa niezależenie od sezonu. Zimą drzwi przesuwne pełnią funkcję okna, w cieplejsze dni – można je otworzyć, łącząc wnętrza z otoczeniem.

Drzwi przesuwne PVC PRIMO.

Drzwi tarasowe PVC PRIMO to drzwi energooszczędne, o konkurencyjnym współczynniku przenikania ciepła, który dla wymiarów okien w cukierni „Argasińscy” wyniósł 0,89 W/m²K. Drzwi tarasowe WIŚNIOWSKI są ciepłe, bezpieczne i solidne. Proces produkcji PVC PRIMO jest kontrolowany od cięcia szkła, przez zgrzewanie profili i okleinowanie, aż po wysyłkę z rzetelnym pakowaniem. Pełna kontrola to najwyższa jakość, dlatego klient otrzymuje na nie aż 5 lat gwarancji.

Aluminium i PVC w jednym designie

Czy drzwi aluminiowe i okna z PVC mogą do siebie pasować? Dąb naturalny w cukierni “Argasińscy” zarówno na wejściu, gdzie zamontowano aluminiowe drzwi w systemie MB-70, jak i na oknach PVC PRIMO – prezentuje się identycznie. Dopasowanie kolorystyczne produktów z różnych materiałów umożliwia system Home Inclusive™, komplementarna oferta marki WIŚNIOWSKI.

System Home Inclusive umożliwia dopasowanie kolorystyczne różnych materiałów.

Home Inclusive™ pozwala na harmonijne dopasowanie produktów z innych kategorii, o zróżnicowanych strukturach. Bramy, okna, drzwi i ogrodzenia w systemie Home Inclusive™ można zamówić także w nietuzinkowych kolorach z autorskiej palety producenta.

Przeszklony sufit

Jak doświetlić lokal naturalnym światłem, by oddać we wnętrzach atmosferę każdej pory roku? Właściciele cukierni “Argasińscy” zdecydowali się na świetlik o powierzchni 35,6m². Przeszklony sufit charakteryzują świetne parametry termoizolacyjne – współczynnik przenikania ciepła na poziomie 0,8 W/m²K.

Przeszklony sufit pozwolił wypełnić lokal naturalnym światłem.

Przeszkolone zadaszenie na konstrukcji słupowo-ryglowej w kolorze RAL 7005 wykonała firma WIŚNIOWSKI. Przezroczysty sufit otwiera szeroką perspektywę, dzięki czemu wnętrza lokalu, mimo niewielkiego metrażu, sprawiają wrażenie niezwykle przestronnych.

źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT