Amwin wyróżniony certyfikatem "Przejrzysta Firma"

Przedstawiciele wielkopolskiej firmy Amwin poinformowali 19 sierpnia 2011 r., że spółka uzyskała prestiżowy certyfikat "Przejrzysta Firma". Dokument ten, wręczany przez wywiadownię gospodarczą Dun and Bradstreet, jest potwierdzeniem rzetelności i wiarygodności biznesowej firmy.

Amwin wyróżniony certyfikatem "Przejrzysta Firma"

Nadawany od 2008 r. certyfikat "Przejrzysta Firma" jest wręczany przedsiębiorstwom, których kadra zarządzająca przykłada dużą uwagę do wywiązywania się z obowiązku publikacji swoich sprawozdań finansowych. W zamyśle organizatorów, certyfikat ma zachęcić przedsiębiorców do publikowania danych finansowych, co będzie miało przełożenie na zwiększenie wiarygodności biznesowej nagrodzonych firm.

Wyróżniona certyfikatem "Przejrzysta Firma" spółka Amwin jest członkiem  Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad. Działa ona od 1995 r. i specjalizuje się w projektowaniu i generalnym wykonawstwie halowych konstrukcji stalowych.

Prestiżowe wyróżnienie nie jest jedynym, jakim może poszczycić się wielkopolska spółka. Amwin posiada także certyfikaty: "Przedsiębiorstwo Fair Play", "Diamenty Forbesa 2010" oraz "Gepardy Biznesu 2011". Dokumenty te przyznawane są firmom, które stawiają na najwyższą jakość oferowanych produktów oraz przestrzegają wysokich standardów etycznych w biznesie.

źródło: Amwin
zdjęcie: przejrzystafirma.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT