Blach-Pol sponsorem wyprawy motocyklowej Przemysława Salety

Blach-Pol, polski producent oraz dystrybutor blach dachowych i elewacyjnych, zaangażował się we wsparcie sponsoringowe wyprawy motocyklowej Riders East Tour. Uczestnicy tej wyprawy zamierzają odwiedzić wybrane kraje dawnego Związku Radzieckiego.

Blach-Pol sponsorem wyprawy motocyklowej Przemysława Salety

"Uważam, że taka męska przygoda, jaką jest Riders East Tour, jest godna wsparcia i zaangażowaliśmy się w nią jako sponsor bez wahania. Sam jeździłem na motocyklu i sporty walki są mi bliskie. Uważam też, że firma Blach-Pol, wspierając taką wyprawę, podkreśla wartości jakimi się kieruje w działaniu, czyli solidność i wytrzymałość, które sprawdzają się zarówno podczas ciężkich wypraw, jak i w produkcji pokryć dachowych oraz szerzej w biznesie" - powiedział Witold Pałyga z firmy Blach-Pol.

Blach-Pol, którego siedziba mieści się w Opocznie, w województwie łódzkim, produkuje blachodachówki z surowców dostarczanych przez koncerny ThyssenKrupp, Arcelor Mittal oraz Marcegaglia. Ponadto firma jest dystrybutorem systemów orynnowania, folii i okien dachowych oraz wkrętów dekarskich.

Wyprawa, która organizowana jest przez Przemysława Saletę, wyruszyła 22 czerwca 2011 r. z Warszawy. Trasa wyprawy będzie prowadzić przez Litwę, Łotwę, Estonię, Rosję, Ukrainę i Białoruś. Jej motywem przewodnim są sporty walki oraz zawodnicy z krajów dawnego Związku Radzieckiego. Uczestnicy wyprawy zamierzają się spotkać m.in. z Fedorem Emelianenko oraz braćmi Kliczko.

źródło: Blach-Pol
zdjęcie: Dariusz Borowicz, fotosport.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT