FAKRO podczas „Dach Forum 2024” Targi Kielce SA

FAKRO już po raz trzeci było uczestnikiem Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli „Dach Forum 2024”, jednego z ważniejszych wydarzeń branżowych w roku.

FAKRO podczas „Dach Forum 2024” Targi Kielce SA

Wydarzenie zgromadziło ekspertów z dziedziny dekarstwa, blacharstwa i ciesielstwa, tworząc przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń zawodowych. W targach udział wzięło blisko 150 wystawców, a produkty FAKRO zostały docenione przez organizatorów, otrzymując wyróżnienie w kategorii „Innowacje”.

Na targach zaprezentowano najnowsze technologie, produkty oraz innowacje w branży, umożliwiając profesjonalistom zapoznanie się najnowszymi rozwiązaniami, zdobycie ciekawych doświadczeń oraz nawiązanie kontaktów biznesowych.

W ramach kongresu odbyły się także inspirujące prezentacje i dyskusje skupiające się na aktualnych trendach i wyzwaniach branży.

Okno Fakro FPP-X preSelect P50 Grennview otrzymało wyróżnienie w kategorii „Innowacje”.

Na stanowisku przegotowanym przez FAKRO można było zobaczyć m.in. najnowszą generację okien dachowych GREENVIEW, innowacyjne okna do dachów płaskich, czy inteligentną technologię dla rozwiązań SmartHome. FAKRO zaprosiło uczestników targów także na pokaz montażu autorstwa Tomasza Domżała.

Produkty FAKRO zostały docenione przez organizatorów targów, otrzymując wyróżnienie w kategorii „Innowacje” za okno FPP-X preSelect P50 Grennview.

To wydarzenie stanowiło dla firmy doskonałą okazję do budowania relacji w branży dekarskiej, wymiany doświadczeń oraz promocji naszych najnowszych rozwiązań. Jesteśmy niezmiernie dumni, że nasze innowacyjne podejście do pracy nad produktami FAKRO zostało zauważone i docenione – podkreśla Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.

Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli „Dach Forum 2024” odbyło się 12-13 stycznia 2024 w Targach Kielce SA.


Źródło i zdjęcia: FAKRO

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT