Podstawa słupa PBWS do połączeń lekkich drewnianych słupków z betonem

Nowa podstawa słupa PBWS Simpson Strong-Tie służy do zatapiania w świeżej mieszance betonowej dla połączeń lekkich konstrukcji drewnianych (słupków) z betonem. Świetnie sprawdzi się do różnych zastosowań w architekturze ogrodowej, takich jak tarasy, pergole, ogrodzenia itp. 

Podstawa słupa PBWS do połączeń lekkich drewnianych słupków z betonem

PBWS posiada ETA oraz nośność charakterystyczne jak standardowe podstawy słupów. Opcjonalny układ otworów pozwala na montaż słupków za pomocą 4 śrub łącznikowych CSA lub 2 śrub z łbem sześciokątnym SSH bez konieczności wstępnego nawiercania otworów.

Nowa powłoka ochronna Zpro

Podstawa słupa pokryta jest nową powłoką ochronną Zpro, która zapewnia lepszą odporność na korozję niż tradycyjne powłoki cynkowane. Nowa powłoka to nie tylko podwyższone zabezpieczenie antykorozyjne, które jest porównywalne do powłoki cynkowanej ogniowo, ale także estetyczne. Nowa powłoka jest łudząca podobna do produktów ze stali nierdzewnej. Zpro wypełnia lukę między standardową stalą ocynkowaną a znacznie droższym materiałem ze stali nierdzewnej.

Jak montować podstawę słupa PBWS?

Złącze pokryte jest antykorozyjną warstwą ochronną Zpro. Aby uniknąć korozji galwanicznej zaleca się wykorzystanie łączników CSA lub SSH, SSF w Impreg. Podstawę słupa można mocować do drewna za pomocą wyżej wymienionych wkrętów.

Źródło i zdjęcia: Simpson Strong-Tie

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT