PROTEKT na Międzynarodowych Targach A+A w Düsseldorf

W dniach 5-8 listopada w Düsseldorf, odbyły się Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy A+A, na których swoje stoisko miała firma PROTEKT. 

PROTEKT na Międzynarodowych Targach A+A w Düsseldorf

Międzynarodowe Targi A+A 

Targi Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy A+A, to największe forum wystawiennicze na świecie. Prezentowane są na nim, nowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa pracy, w tym m.in. środków ochrony indywidualnej i ergonomii.

Poza wystawą, odbył się także 36. Międzynarodowy Kongres Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, organizowany m.in. przez Federalne Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BASI) i Międzynarodową Organizację Pracy (ILO).

W programie A+A znalazły się: przedsięwzięcia towarzyszące w tym parki tematyczne, pokazy akcji ratowniczych oraz tradycyjnie pokaz mody dotyczący odzieży i obuwia ochronnego. Firma PROTEKT miała okazję zaprezentowania swoich pomysłów szerszej publiczności.

Przedsiębiorstwo PROTEKT zajmuje się produkowaniem i sprzedażą urządzeń i systemów zapewniających bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje ryzyko upadku z wysokości.

Opracowanie: redakcja budownictwob2b

Źródło i zdjęcia: PROTEKT

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE