ATRA 10 - przemysłowy hełm ochronny

Zobacz film - ATRA 10 - Przemysłowy hełm ochronny

Hełm został zaprojektowany w celu ochrony głowy użytkownika przed spadającymi przedmiotami. ATRA 10 wyposażona jest w uniwersalne gniazda 30 mm pozwalające na montaż dodatkowego wyposażenia takiego jak ochronniki słuchu czy osłony twarzy.

Właściwości hełmu przewyższają wymagania normy EN 397:2012+A1:2012: może być używany w zakresie temperatur -30°C/+50°C oraz jest odporny na odkształcenia boczne (LD).

ATRA10 jest hełmem spełniającym najwyższe normy w zakresie elektroizolacyjności. Chroni przed przypadkowym, krótkotrwałym kontaktem z przewodnikiem prądu o wartości 440V AC (zgodnie z wymaganiami opcjonalnymi normy EN397).

Może być stosowany jako hełm elektroizolacyjny przy instalacjach niskiego napięcia - zapewnia ochronę przed porażeniem prądem elektrycznym o wartości do 1000V AC lub 1500V DC (zgodnie z wymaganiami normy EN 50365:2002).

W skład każdego hełmu wchodzi:

  • skorupa hełmu
  • pasek podbródkowy (mocowany do skorupy hełmu w 4 punktach)
  • paski nośne więźby (mocowane do skorupy hełmu w 6 punktach)
  • pas więźby z wygodnym mechanizmem regulacji realizowanym za pomocą pokrętła
  • wymienny, welurowy potnik.

Oryginalnie zapakowany, nieużywany hełm może być przechowywany, w odpowiednich warunkach, maksymalnie przez 5 lat od daty wyprodukowania. Po rozpoczęciu użytkowania, w normalnych warunkach, hełm może być wykorzystywany maksymalnie przez 5 lat.

Film: Protekt

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT