Produkty ISOVER dla Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?"

Do końca 2015 r. potrwa wspólna akcja ISOVER i fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?". Złotówka ze sprzedaży dwóch produktów ISOVER - Iso-Mata i Termo-Mata Plus trafia na rzecz Fundacji.

Produkty ISOVER dla Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?"

Produkty ISOVER biorące udział w akcji to jednej z najpopularniejszych materiałów tej marki. Odznaczają się dobrymi parametrami, pozwalającymi zapewnić komfort ciepła i ciszy na najwyższym poziomie. Iso-Mata i Termo-Mata Plus poza tym, że gwarantują bezpieczeństwo i ochronę przed zimnem oraz wilgocią, mają jeszcze jedną zaletę - wspierają szczytny cel.

Od ponad roku złotówka ze sprzedaży każdej rolki trafia na rzecz "Akogo?", Fundacji niosącej pomoc najmłodszym po ciężkich urazach mózgu. To z jej inicjatywy powstała klinika "Budzik" dla dzieci przebywających w śpiączce. Działania te są wynikiem kampanii "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu", którą ISOVER przeprowadził we współpracy z Ewą Błaszczyk.

Maty biorące udział w akcji zostały oznaczone, zaprojektowanym w tym celu, opakowaniem z logo Fundacji. Sprzedaż specjalnych rolek potrwa do końca 2015 roku.

Iso-Mata
Rodzaj: mata z wełny mineralnej
Iso-Mata to mata z wełny mineralnej otrzymywana z włókien szklanych. Produkt przeznaczony jest do izolacji cieplnej i akustycznej poddaszy użytkowych oraz nieużytkowych, stropodachów wentylowanych, podłóg i stropów pomiędzy legarami oraz drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych. Iso-Mata powinna być stosowana w tych miejscach, w których parametry izolacyjne przegrody są szczególnie istotne.

Osiąga bardzo niski współczynnik przewodności cieplnej - 0,036 W/mK, który pozwala uzyskiwać opór cieplny przegrody na poziomie wymaganym dla domów o niskim zapotrzebowaniu na energię cieplną.

Termo-Mata Plus
Rodzaj: mata z wełny mineralnej
Termo-Mata Plus to mata z wełny mineralnej otrzymywana z włókien szklanych. Skutecznie chroni przed zimnem, ogniem i wilgocią. Produkt przeznaczony jest do izolacji cieplnej oraz akustycznej dachów skośnych pomiędzy krokwiami, stropodachów, podłóg i stropów drewnianych pomiędzy legarami, jak i ścian zewnętrznych o konstrukcji szkieletowej, drewnianej czy stalowej.

Termo-Mata Plus wyróżnia się niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła - 0,036 W/mK, lekkością, sprężystością i szczelnością, a także łatwością montażu.

źródło i zdjęcie: ISOVER

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT