ISOVER Stropmax z tytułem "Produkt Roku 2018 dla Budownictwa"

Nowatorskie rozwiązanie opracowane przez ISOVER - Stropmax 31 otrzymało tytuł Top Builder 2018 w kategorii "Produkt Roku dla Budownictwa". To najbardziej efektywna termicznie i najlżejsza na rynku wełna do izolacji stropów garaży oraz pomieszczeń przemysłowych, która usprawnia dotychczasowe metody pracy wykonawców.

ISOVER Stropmax z tytułem "Produkt Roku 2018 dla Budownictwa"

Stropmax 31 to mocna, niepalna i trwała wełna mineralna szklana, która zmienia sposób izolowania sufitów garaży i pomieszczeń przemysłowych w obiektach użyteczności publicznej (np. w hotelach, centrach handlowych czy apartamentowcach). Produkt instalowany jest mechanicznie, na sucho - bez użycia chemii budowlanej, co radykalnie przyspiesza prace wykonawcze i uniezależnia je od warunków atmosferycznych. Montaż odbywa się za pomocą łączników i nie wymaga zabezpieczenia instalacji, która dotychczas ulegała zabrudzeniu, niepotrzebne jest również specjalne podłoże pod klej. Wełna ISOVER, w aplikacji, do której jest dedykowana, ma najniższych współczynnik przewodzenia ciepła na rynku (lambda = 0,031 W/mK). Dodatkowo wyróżnia się doskonałymi właściwościami mechanicznymi oraz hydrofobicznymi. Stosowana jest ze względu na niepalność oraz pochłanianie dźwięku - redukuje hałas w pomieszczeniach technicznych oraz zapewnia dobrą słyszalność systemów alarmowych.

Stropmax 31 marki ISOVER to materiał ekologiczny. Do jego produkcji w ponad 70% wykorzystano stłuczkę szklaną z recyklingu. Co więcej, pozwala on zaoszczędzić 250 razy więcej energii niż wykorzystano do jego produkcji.

Nagrodzony statuetką Top Builder 2018 produkt znalazł już zastosowanie w realizacjach, taki jak np. nowoczesne apartamenty nad samym morzem w Mielnie, gdzie wykonawca prac izolacyjnych zadbał o ograniczenie hałasu z pomieszczeń technicznych i garaży oraz ocieplenie apartamentów nad tymi pomieszczeniami.

Stropmax 31 to nasze najnowsze rozwiązanie. Jego rewolucyjność polega nie tylko na doskonałych parametrach technicznych, ale przede wszystkim na wyższym komforcie pracy dla wykonawców i co najważniejsze - większym bezpieczeństwie użytkowników budynków. Tworząc nowe rozwiązania i produkty nie chcemy tylko ulepszać parametrów, ale codzienny komfort nas wszystkich, mówi Paweł Polak, kierownik produktu z działu Marketingu ISOVER.

TopBuilder to jedna z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku budowlanym. Kapituła przyznaje tytuły najwyższej jakości produktom oraz realizacjom, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, materiałowe i technologiczne. Tegoroczna Gala TopBuilder 2018 odbyła się 27 marca w Warszawie.

źródło i zdjęcie: ISOVER

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT