Nowa kampania wizerunkowa ISOVER - "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"

Wysokiej jakości produkty izolacyjne, choć na co dzień niewidoczne, stanowią istotny element instalacji domu, odpowiadając za jego komfort i bezpieczeństwo. ISOVER rusza z nową kampanią wizerunkową pod hasłem "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu". Twarzą marki została Ewa Błaszczyk.

Nowa kampania wizerunkowa ISOVER - "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"

Każdy sukces ma swoich cichych bohaterów - podobnie jest z budową domu. Pomimo że jego fundamenty oraz materiały wykończeniowe nie są widoczne, decydują o najważniejszym - bezpieczeństwie, zdrowiu i komforcie mieszkańców, a także jakości budynku, który ma służyć przez długie lata. Cytat z "Małego Księcia" Antoine'a de Saint-Exupery - "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu" - to hasło przewodnie najnowszej kampanii wizerunkowej ISOVER - marki wysokiej jakości rozwiązań izolacyjnych. Jej głównym założeniem jest podkreślenie trzech wartości: bezpieczeństwa, ciepła i ciszy, gwarantujących najwyższy komfort dzięki zastosowanym produktom izolacyjnym marki ISOVER. Twarzą kampanii została Ewa Błaszczyk. Aktorka, piosenkarka i prezes fundacji "Akogo?" wspiera działania wizerunkowe hasłem: "Czasem wystarczy dobre słowo i trochę ciepła". W kampanii obecny jest również Henryk Kwapisz - ekspert ISOVER w zakresie fizyki budowli i rozwiązań izolacyjnych.

Za sprawą najnowszej kampanii chcemy pokazać, jak ważne dla naszego komfortu, bezpieczeństwa i zdrowia są rzeczy, które choć niewidoczne na co dzień, kształtują naszą codzienność. ISOVER to więcej niż izolacja, to także inwestycja w lepszą jakość życia. Naszym priorytetem jest budowanie pozytywnej przyszłości także za sprawą udziału w przedsięwzięciach niezwiązanych wprost z budownictwem, jakim niewątpliwie jest klinika "Budzik", mówi Olga Mazurek, Kierownik Marki i Komunikacji ISOVER.

Niemniej istotnym przekazem kampanii "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu" jest podkreślenie przewagi technologicznej polskiego zakładu ISOVER oraz zachęta do stosowania produktów izolacyjnych najwyższej jakości. Nieprzemyślane decyzje mogą mieć długofalowe i "niewymierne" konsekwencje, ponieważ błędnego montażu i niskiej jakości materiałów po prostu nie widać, bo są zabudowane bądź zatynkowane, dodaje Benedykt Korduła, Dyrektor Marketingu ISOVER.

W ramach współpracy ISOVER z fundacją "Akogo?", która wybudowała przy oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Centrum Zdrowia Dziecka klinikę "Budzik" dla dzieci po ciężkich urazach mózgu, często przebywających w śpiączce - do końca 2015 r. 1 złotówka z każdej sprzedanej rolki produktów ISOVER Termo-Mata Plus oraz Iso-Mata zostanie przeznaczona na rzecz fundacji "Akogo?".

ISOVER z nową kampanią wizerunkową "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"

źródło i zdjęcie: ISOVER

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT