ISOVER z programem dla wykonawców - "Mistrzowie Izolacji"

Firma ISOVER ogłosiła kolejną edycję programu "Mistrzowie Izolacji" dedykowanego wykonawcom. Na uczestników pracujących z materiałami ISOVER czeka wiele korzyści oraz nagroda główna - Ford Transit Connect.

ISOVER z programem dla wykonawców - "Mistrzowie Izolacji"

Program "Mistrzowie Izolacji" cechują proste zasady i atrakcyjne nagrody. Wykonawcy, kupując premiowane produkty ISOVER, zbierają specjalne etykiety, za które przyznawane są punkty na ich koncie - te będą mogli później wymienić na wybrane z katalogu nagrody. ISOVER oferuje nie tylko sprzęty elektroniczne i AGD, produkty przydatne w podróży, czy karty prezentowe, ale również specjalistyczne narzędzia oraz ubrania, a także akcesoria niezbędne podczas prac budowlanych. Wykonawcy sami decydują o tym, na co wymienią swoje punkty.

Aby dołączyć do programu wystarczy założyć specjalne konto punktowe i w terminie promocji nadsyłać etykiety z premiowanych produktów. To jednak nie wszystko – organizatorzy przygotowali również dodatkowe profity.

Kolejna edycja programu "Mistrzowie Izolacji" gwarantuje nowe wyzwania i korzyści. Niewątpliwie największą jest nagroda główna - Samochód 2014 Roku - Ford Transit Connect. Ponadto na uczestników czekają także sezonowe promocje, profesjonalne wsparcie doradców ISOVER i specjalistyczne szkolenia, mówi Olga Mazurek, Kierownik Marki i Komunikacji ISOVER.

Dodatkowo marka ISOVER zachęca wykonawców do członkostwa w elitarnym Klubie Mistrzów Izolacji ISOVER. Aby dołączyć do grona najlepszych profesjonalistów w branży należy m.in. pracować z produktami ISOVER, być uczestnikiem programu, zyskać uznanie inwestorów i ukończyć sesję szkoleniową prowadzoną przez ekspertów ISOVER.

Obecna edycja programu "Mistrzowie Izolacji" potrwa do 30 kwietnia 2015 r. Szczegółowe zasady, katalog nagród oraz premiowanych produktów można odnaleźć na stronie internetowej www.najlepszeizolacje.pl i www.mistrzowieizolacji.pl.

źródło i zdjęcie: ISOVER

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT