ISOVER dba o komfort klientów

ISOVER, uznany producent izolacji, po raz kolejny oferuje swoim klientom jeszcze więcej niż wysokiej jakości produkty. Klienci marki, korzystając z promocji "Komfortowy weekend z ISOVER", będą mogli odpocząć w wybranym hotelu w Polsce i innych krajach Europy.

ISOVER dba o komfort klientów

Promocja "Komfortowy weekend z ISOVER" skierowana jest do wszystkich klientów wykorzystujących materiały tej marki. Wystarczy zakupić określone produkty ISOVER, aby otrzymać bon hotelowy uprawniający do odpoczynku w jednym z 270 hoteli położonych w najpiękniejszych zakątkach  Europy. Uczestnicy akcji mogą wybierać spośród najciekawszych miejsc m.in. we Francji, Włoszech, Szwajcarii, Niemczech czy Austrii, ale również w Polsce. Bon uprawnia do dodatkowego darmowego noclegu z wyżywieniem dla dwóch osób.

Priorytetem dla ISOVER jest oferowanie najwyższej jakości materiałów izolacyjnych zapewniających energooszczędne i komfortowe rozwiązania w budownictwie. To jednak nie wszystko. Pragniemy zapewnić naszym klientom jak najwięcej udogodnień, stąd pomysł akcji promocyjnej "Komfortowy weekend z ISOVER". Mamy nadzieję, że pobyt w pięknym hotelu będzie miłą okazją do chwil relaksu i odpoczynku od codziennych obowiązków, mówi Olga Mazurek, Kierownik Marki i Komunikacji ISOVER.

Akcja promocyjna "Komfortowy weekend z ISOVER" wystartowała w marcu 2014 r. Bony hotelowe ważne są do końca lutego 2016 r. Więcej informacji o promocji można znaleźć na stronach: www.isover.pl oraz www.najlepszeizolacje.pl, a także u doradców ISOVER oraz Dystrybutorów ISOVER.

źródło i zdjęcie: ISOVER

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT