Nowa aplikacja VELUX Experience

Światło słoneczne odgrywa ważną rolę w każdym domu - wpływa pozytywnie na nastrój i komfort pracy, pozwala też ograniczyć rachunki za prąd. Warto więc jak najlepiej je wykorzystać, montując okna dachowe np. w gabinecie, czy pokoju dziecięcym. Realizację pomysłów ułatwi aplikacja VELUX Experience, którą można bezpłatnie instalować w telefonach typu smartfon.

Nowa aplikacja VELUX Experience

Za pomocą nowej aplikacji VELUX Experience na smartfona sprawdzisz, jak będzie wyglądać okno zamontowane w dachu Twojego domu. Wystarczy zrobić zdjęcie pokoju i wirtualnie "zainstalować" okno dachowe. Zmieniając jego położenie, możesz znaleźć najbardziej optymalne miejsce montażu i przekonać się, jaki efekt da dodatkowe źródło światła.

Aplikacja VELUX Experience na smartfona pozwala wybrać okno lub dowolną kombinację kilku okien i zobaczyć jak stają się integralną częścią pomieszczenia. Kilka kliknięć dalej i podzielimy się nową stylizacją mieszkania ze znajomymi na Facebooku, Twitterze, czy Flickr. Za pomocą aplikacji do okien można w łatwy sposób wybrać też odpowiednią roletę.

Kiedy wybierzemy już rozwiązanie, które najbardziej nam pasuje, dowiemy się gdzie w pobliżu znajduje się hurtownia materiałów budowlanych lub certyfikowany dekarz, ponieważ aplikacja używa nadajnika GPS wbudowanego w komórce. Dzięki temu możemy natychmiast otrzymać profesjonalną poradę na temat tego, w jaki sposób zrealizować marzenie o większej ilości światła.

Aplikacja VELUX Experience jest dostępna na iPhone’a oraz system Android w polskiej wersji językowej. Obejrzyj na YouTube jak działa aplikacja VELUX oraz poznaj jej możliwości.

Linki do pobrana aplikacji VELUX Experience:

  • dla urządzeń Apple: https://itunes.apple.com/app/velux-experience/id505431651?mt=8
  • dla urządzeń Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=velux.vcms.experience

źródło i zdjęcie: VELUX

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT