Konferencja i wystawa "Future 4 Build 2012"

Future 4 Build jest innowacyjną platformą biznesową, której celem jest zaprezentowanie energooszczędnych i ekologicznych technologii  w sektorze inwestycji budowlanych. Druga edycja konferencji odbędzie się w listopadzie 2012 r.

Konferencja i wystawa "Future 4 Build 2012"

Firma Sapphire Ventures organizuje II edycję międzynarodowej konferencji "Future 4 Build". Czołowe wydarzenie w sektorze zielonych inwestycji budowlanych odbędzie się w dniach 8-9 listopada 2012 r. Tak jak w ubiegłym roku spotkanie będzie miało miejsce w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Formuła Confex umożliwi uczestnikom przedstawienie rozwiązań i udział w merytorycznej dyskusji oraz prezentację produktów podczas towarzyszącej wydarzeniu wystawy Expo Arena.

Konferencja i wystawa "Future 4 Build 2012" skupi krajowych i zagranicznych liderów oraz branżowych ekspertów. Prezentowane będą najnowsze produkty i technologie oraz rozwiązania przeznaczone dla budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego.

W pierwszej edycji międzynarodowej konferencji "Future 4 Build" wzięło udział 57 ekspertów i praktyków z branży, którzy wygłosili szereg prelekcji. Wśród 250 uczestników konferencji znaleźli się architekci, developerzy, generalni wykonawcy i instalatorzy, przedstawiciele instytucji rządowych oraz izb i stowarzyszeń branżowych. Podczas dwudniowego wydarzenia nie zabrakło gorących dyskusji między panelistami i uczestnikami spotkania. Na wystawie Expo Arena pokazano ofertę produktów i technologii dla zrównoważonego budownictwa.

Future 4 Build 2012 - plakatOrganizując konferencję i wystawę "Future 4 Build 2012" organizatorzy postanowili poszerzyć zakres, otwierając wydarzenie przed dostawcami usług z sektora budowlanego. Podczas planowanego spotkania uczestnicy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego warto inwestować w ekologiczne technologie i jaki jest ich wpływ na zwrot stopy inwestycji.

Udział w "Future 4 Build 2012" zapowiedziały już takie firmy jak OSRAM, Philips Lighting, Pilkington, Rockwool czy Velux.

"Wybraliśmy udział w »Future 4 Build« gdyż wydarzenie to skupia międzynarodową grupę docelową mogącą skorzystać z doświadczeń partnera oświetleniowego takiego jak firma OSRAM, która w ostatnich latach przekształciła się z producenta komponentów w dostawcę pełnych usług oświetleniowych. Wierzymy, że zrównoważony rozwój to w Polsce nie tylko idee, ale trend który zaczął już obowiązywać i stanowi duży potencjał. Jako specjalista, doradca i lider w obszarze innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych mamy w tym sektorze bardzo wiele do zaoferowania", mówiła Magdalena Bogusz, communication & PR manager w firmie OSRAM.

Projekt "Future 4 Build" stawia sobie za cel dotarcie do grupy ekspertów i liderów rynku, wspierając ideę zrównoważonego rozwoju i koncentrując wszelkie merytoryczne oraz technologiczne rozwiązania podczas najbardziej elitarnego wydarzenia roku w branży budowlanej.

"»Future 4 Build Wydarzenie Roku na rzecz Zrównoważonego Budownictwa« ma na celu stać się centralnym wydarzeniem dla sektora budowlanego w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Aby było to możliwe chcielibyśmy stworzyć formułę, która łączy konferencję oraz targi w jedno kompleksowe wydarzenie, dedykowane branży. Dzięki połączeniu trzech, profesjonalnych podmiotów: lokalizacji (EXPO XXI), producenta konferencji (Blue Business Media) oraz organizatora wydarzenia (Sapphire Ventures) »Future 4 Build« będzie w stanie zaproponować rynkowi nowy, niekonwencjonalny format oraz wysoce kontrowersyjne wydarzenie”, mówiła Svetlana Robinson, dyrektor »Future 4 Build 2012«.

Organizująca konferencję i wystawę "Future 4 Build" firma Sapphire Ventures, jest częścią Sapphire Group, do której należy organizator międzynarodowych konferencji Blue Business Media oraz Warszawskie Centrum Expo XXI.

źródło i zdjęcia: future4build.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT