URSA została sponsorem siatkarek z Dąbrowy Górniczej

W lutym 2012 r. firma URSA została oficjalnym sponsorem klubu TAURON MKS Dąbrowa Górnicza. Przyłączenie się producenta wełny mineralnej do grona sponsorów siatkarek zbiegło się w czasie ze zdobyciem przez nie Pucharu Polski.

URSA została sponsorem siatkarek z Dąbrowy Górniczej

Zwycięstwo w Pucharze Polski jest największym sukcesem sportowym siatkarek w dwudziestoletniej historii klubu. Drużyna znakomicie reprezentuje Dąbrowę Górniczą, gdzie zlokalizowany jest zakład produkcji wełny mineralnej URSA.

Logo URSAURSA została sponsorem siatkarek z Dąbrowy Górniczej w wyniku realizacji kolejnej inicjatywy firmy, dotyczącej włączenia się w życie miasta. W ramach rocznej umowy logo URSA pojawi się na strojach zawodniczek i na boisku oraz w serwisie internetowym klubu. Firma URSA występuje w charakterze "złotego sponsora" Miejskiego Klubu Sportowego.

Przedsiębiorstwo sukcesywnie zwiększa swoją ofertę, udostępniając najlepsze, kompleksowe rozwiązania izolacyjne, stosowane w budownictwie. Obecnie producent doskonałych mat izolacyjnych postanowił wzmacniać swój korzystny wizerunek również przez współpracę z siatkarkami z Dąbrowy Górniczej.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy URSA, która znajduje się tutaj.

źródło: URSA, mks.dabrowa.pl
zdjęcia: URSA

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT