PRODUCENCI
Boryszew Erg
ul.15 Sierpnia 106 , 96-500  Sochaczew
tel. 46 863 02 01

Boryszew Spółka Akcyjna to firma z tradycją. W oparciu o wieloletnie doświadczenie oferujemy naszym klientom szeroki asortyment produktów, utrzymując silną i stabilną pozycję na rynku.

Tradycyjnym przedmiotem działalności firmy jest produkcja środków pomocniczych do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Na tę grupę składają się m.in środki chemiczne służące przetwarzaniu polichlorku winylu.

Boryszew jest jedynym polskim producentem z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją i doświadczeniem w produkcji płynów niezamarzających do chłodnic samochodowych Borygo®, wytwarzanych na bazie  glikolu monoetylenowego i glikolu monopropylenowego.

Nasza oferta to również wyroby skierowane do sektora budowlanego – siding i podsufitka, wykonane z polichlorku winylu oraz drzwi zewnętrzne, wewnątrzklatkowe, techniczne i gospodarcze.

Wśród naszych produktów znajduje się także niezamarzający płyn na bazie glikolu etylenowego do instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, solarnych, grzewczych i pomp ciepła.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu technologicznym i handlowym, Boryszew ERG oferuje również znane na polskim rynku kleje pod marką CR, Winilep i Dewinol, oparte na wodnych dyspersjach polioctanu winylu z dodatkami uszlachetniającymi.

Rynek opakowań rozwija się w ostatnich latach bardzo dynamicznie, wymuszając na producentach opakowań wytwarzanie wyrobów estetycznych i najwyższej jakości. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, proponujemy naszym klientom różnorodne rozwiązania, oferując opakowania wykonane ze spienionego polistyrenu i spienionego polipropylenu, a także szereg opakowań z polietylenu i polipropylenu, m.in. beczki, wiadra i łubianki.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy!

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT