Roca prezentuje nowości 2023 na Targach designu w Katowicach

Marka Roca w czasie targów 4DD 2023 przedstawi ciekawe nowości w kategorii mebli. To efekt przejęcia grupy Royo przez koncern Roca. Nowe centrum kompetencji pozwala na rozwój mebli łazienkowych zgodnie z oczekiwaniami rynku i najlepszymi standardami Roca. W Polsce firma ma dwie fabryki mebli znane pod nazwą Elita.

Roca prezentuje nowości 2023 na Targach designu w Katowicach

Święto designu i architektury 4 Design Days 2023, które jest od wielu lat organizowane w sercu Śląska czyli w Katowicach zawsze jest wspierane i sponsorowane przez grupę Roca.

Na stoisku Roca znajdziemy kilka nowych mebli łazienkowych takich jak Alpine, Ella czy Gap w nowej odsłonie. Ofertę wyróżnia jakość, funkcjonalność, nieprzeciętne wykonanie i dbałość o detale. Meble idealnie pasują do umywalek i ceramiki Roca, stanowiąc świetny komplet.

Modułowe rozwiązania i różnorodność kolorystyczna dają wiele indywidualnych rozwiązań zgodnie z potrzebami użytkowników.

Ofertę wyróżnia jakość, funkcjonalność, nieprzeciętne wykonanie i dbałość o detale.

Przedstawimy również świetnie zapowiadającą się kolekcję Ona o śródziemnomorskich inspiracjach i jej komplementarną ofertę np. kabinę Metropolis wraz z brodzikiem Pyros. Liczymy również, że uwagę wizytujących przyciągnie seria designerskich umywalek o zaskakującym kształcie Ohtake projektu brazylijskiego designera Rui Ohtake.

Na stoisku nie zabraknie kolorów i wykończeń wszystkich produktów i rozwiązań tak dziś modnych i oczekiwanych przez użytkowników. Zapraszamy również na panele dyskusyjne z udziałem naszych ekspertów. W tym roku skupiliśmy przede wszystkim na zagadnieniach zrównoważonego rozwoju:

Marek Słaboń
Dyrektor Handlowy

26 stycznia 2023 r. | 12.30-14.00
DESIGN
#4DEVELOPMENT. TAKIE WYPOSAŻENIE WNĘTRZ MA SENS
Jak z Instagrama, ale czy ekologicznie i z dobrym designem? O wnętrzarskich wyborach Polaków 

Joanna Dec Galuk
Dyrektor marketingu

26 stycznia 2023 r. | 14.45-16.15
TECHNOLOGIE
#4DEVELOPMENT. TE MATERIAŁY WYBIERAJMY
Recycling wkracza na salony 

Jaume Cassanyer
Bespoke Laufen Project Manager

27 stycznia 2023 r. | 10.00-11.00
DESIGN
#4DEVELOPMENT. TAK TWÓRZMY RZECZY


źródło i zdjęcia: Roca

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT