Diament Meblarstwa 2023 dla szuflady z koszem marki REJS

Z ogromną radością informujemy, że produkt Szuflada z koszem na bieliznę został laureatem 17-tej edycji konkursu "Diament Meblarstwa" w kategorii strefa łazienki / wyposażenie łazienki / klasa standard.

Diament Meblarstwa 2023 dla szuflady z koszem marki REJS

Szuflada z dwoma, a nie tylko jednym koszem na brudną bieliznę, to nowość, dzięki której dzielenie ubrań na białe i kolorowe jest znacznie łatwiejsze.

Wykonane z tworzywa pojemniki utrzymane są w pasującej do łazienkowych wnętrz, uniwersalnej bieli w odcieniu kości słoniowej.

Mało kłopotliwym zabiegiem, jest wprowadzenie do łazienki odpowiednich mebli i akcesoriów meblowych. To one bowiem odpowiadają w największym stopniu za komfort (lub jego brak) porannej i wieczornej toalety.

W nawet najpiękniejszej łazience brak miejsca do przechowywania albo bałagan w przyborach toaletowych będzie sprawiać kłopoty i rodzić stres.

Szuflada z dwoma, a nie tylko jednym koszem na brudną bieliznę, to nowość na rynku.

Za pomocą sprytnych akcesoriów meblowych można odświeżyć i zwiększyć funkcjonalność łazienki. Na co postawić? Przede wszystkim na kosze na pranie, które zresztą doskonale sprawdzają się też w łazienkach.

Oferta REJS obejmuje całą gamę koszy na pranie, które można dyskretnie schować w szafkach. Są wśród nich modele montowane do frontu otwieranego tradycyjnie bądź uchylnego. Można je też zawiesić na specjalnych prowadnicach i wysuwać niczym szufladę.

Jeśli zaś od razu chcemy segregować ubrania, warto zwrócić uwagę na system obejmujący nie jeden, ale dwa kosze. To rozwiązanie do szafek o szer. 60 cm.


źródło i zdjęcia: REJS

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT