Norton: nowa generacja frezów z węglików spiekanych

Norton wzbogacił swoją linię frezów z węglików spiekanych o nowe geometrie i silniejszą formułę zębów, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku w zakresie zastosowań na stali nierdzewnej, odlewach stalowych i kompozytach. 

Norton: nowa generacja frezów z węglików spiekanych

Frezy z węglików spiekanych są szeroko stosowane do obróbki metali, fazowania, odlewania, gratowania i szlifowania, zwłaszcza w przypadku ciasnych połączeń, do których inne narzędzia nie mają dostępu. Występują w wielu rozmiarach i kształtach, od frezów kulistych zaokrąglonych na górze po choinkowe ze spiczastą końcówką. Norton oferuje szeroki wybór zębów i kształtów cięcia, dzięki czemu zawsze będziesz mieć odpowiednie narzędzie do pracy.

Nasze wysokiej jakości narzędzia, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wyjątkowo wysokiej wydajności, wytrzymują najbardziej wymagające zastosowania produkcyjne i konserwacyjne.

Frezy z węglików spiekanych Norton działają szybciej i dłużej, pomagając obniżyć ogólne koszty eksploatacji.

Co oferuje niebieska linia X-treme Cut?

Najnowszym dodatkiem do portfolio „KLASY PREMIUM” Nortona jest X-Treme Cut. Narzędzia mają dwa rodzaje zębów: drobne do gładkiego wykańczania i grube do szybszego usuwania materiału. W porównaniu ze standardowymi frezami z węglików spiekanych, niebieska linia X-TREME oferuje:

  • 40% szybsze usuwanie materiału,
  • 40% dłuższą żywotność,
  • Błyszczące i gładkie wykończenie,
  • Bardzo konkurencyjną cenę.

ŁATWA IDENTYFIKACJA

Wszystkie frezy Norton X-TREME są oznaczone niebieskim paskiem, więc możesz mieć pewność, że wybrałeś właściwy produkt. X-TREME CUT nadal długo pracują po zniknięciu niebieskiej farby.

NOWE X-TREME CUT W PORĘCZNYM ZESTAWIE

Zestaw zawiera pełny asortyment 5 różnych stylów cięcia zapakowany w praktyczne pudełko, dzięki czemu możesz fachowo szlifować najbardziej skomplikowane i złożone elementy.

Źródło i zdjęcie: Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o.

 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT