Tarcze diamentowe Norton Clipper Extreme Gres: do cięcia twardych i grubych płytek

Profesjonalne cięcie twardych i grubych płytek staje się o wiele prostsze dzięki nowym tarczom diamentowym Norton Clipper Extreme Gres. Te innowacyjne narzędzia zostały zaprojektowane z myślą o glazurnikach, którzy potrzebują niezawodnych rozwiązań do obróbki płytek.

Tarcze diamentowe Norton Clipper Extreme Gres: do cięcia twardych i grubych płytek

Cięcie płytek może być trudnym zadaniem, nawet dla profesjonalnych glazurników, zwłaszcza gdy mają do czynienia z twardymi i grubymi płytkami. Tradycyjne tarcze diamentowe często nie radzą sobie z tak wymagającymi materiałami, co prowadzi do wydłużenia czasu pracy i zwiększenia wysiłku.

Norton Clipper wprowadził innowację w technologii cięcia płytek, mającą na celu ułatwienie i zwiększenie efektywności pracy.

Tarcza Norton Clipper Extreme Gres rewolucjonizuje cięcie płytek, oferując niezrównaną wydajność, nawet w przypadku najtwardszych materiałów o grubości do 3 cm.

Tarcza Norton Clipper Extreme Gres została zaprojektowana specjalnie do obróbki twardych i grubych płytek o grubości do 3 cm. To idealne narzędzie dla profesjonalnych glazurników, którzy chcą pracować szybciej i wydajniej.

Zobacz film - tarcza diamentowa Norton Clipper Extreme Gres.

Jedną z kluczowych cech tarczy Norton Clipper Extreme Gres są segmenty o wysokości 15 mm, mające stożkowy kształt z bardzo wąskimi wrębami. Ta innowacyjna konstrukcja zapewnia nie tylko szybkie tempo cięcia, ale także niezwykle długą żywotność tarczy bez potrzeby ponownego ostrzenia.

Tarcza zachowuje swoją wydajność i prędkość cięcia przez cały okres użytkowania, co czyni ją cenną inwestycją dla każdego profesjonalnego glazurnika.

Dodatkowo, nowa tarcza Norton Clipper Extreme Gres jest dostępna w wersji Silencio, która generuje 8-krotnie mniej hałasu podczas pracy. Jest to ogromna korzyść dla glazurników pracujących w miejscach, gdzie hałas stanowi problem.

Extreme Gres Silencio zmniejsza zanieczyszczenie hałasem i minimalizuje uciążliwość dla otoczenia, co czyni ją idealnym narzędziem do pracy w obszarach mieszkalnych, szpitalach, szkołach i innych miejscach wrażliwych na hałas.


Źródło i zdjęcia: Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT