Powłoka Supraglaze® Roca to gwarancja lśniącej ceramiki łazienkowej!

Marzysz o gładkiej, lśniącej i łatwej w utrzymaniu czystości ceramice łazienkowej? Poznaj powłokę Supraglaze® - innowacyjną formułę opracowaną przez specjalistów marki Roca.

Powłoka Supraglaze® Roca to gwarancja lśniącej ceramiki łazienkowej!

Postaw na idealnie gładką powierzchnię z dodatkową powłoką Supraglaze® na umywalkach, wc i na bidetach. Przenieś swoja łazienkę na wyższy poziom: zwiększ higienę, skróć czas sprzątania łazienki, zadbaj o środowisko naturalne i przedłuż znakomity stan ceramicznego wyposażenia jej wnętrz.

Powłoka Supraglaze® aplikowana na ceramikę tworzy idealnie gładką powierzchnię, zapobiega osadzaniu się kamienia i brudu, a także ogranicza rozwój bakterii. Supraglaze® to najwyższy standard czystości i higieny na długie lata.

Skład nowej powłoki opracowanej przez firmę Roca zapewnia wodoodporne, lśniące, gładkie i łatwe w utrzymaniu czystości powierzchnie. Środki czystości i detergenty dezynfekujące dużo łatwiej rozprowadzają się po powierzchni ceramiki z powłoką Supraglaze®, działają efektywniej, dzięki czemu można ograniczyć ich zużycie do minimum.

To wyjątkowe wykończenie Supraglaze® znajdziesz w kolekcjach: Ona, Gap i Gap Original, Inspira, Beyond, Carmen, Meridian, w umywalkach: Aloa, Berna, Bol, Diverta, Foro, Grand Berna, Java, Neo Selene, Rodeo, Urbi, w toalecie myjącej Inspira In-Wash In-Tank, w której powłoka jest zawarta już w wersji standardowej.

Źródło i zdjęcie: Roca

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT