Kolekcja łazienkowa Ona marki Roca inspirowana kulturą śródziemnomorską

Kolekcja łazienkowa Ona powstała z inspiracji naturą śródziemnomorską. Jest funkcjonalna, minimalistyczna, a jednak nieodłącznie ciepła, jak środowisko naturalne. Została stworzona przez tych, którzy czerpią z siły spokojnych krajobrazów.

Kolekcja łazienkowa Ona marki Roca inspirowana kulturą śródziemnomorską

Odczuwamy powiew wiatru, podziwiamy morze, spędzamy czas ze sobą i wsłuchujemy się w siebie. Śródziemnomorski sposób życia to prostota, troska i relacje. Kolekcja Ona powstała w szacunku do naturalnych zasobów. Emanuje tą siłą w każdym domu, dodając wyrazu, podkreślając powiązanie z kulturą śródziemnomorską. Prostota designu odgrywa główną rolę poprzez organiczną autentyczność morskiego klimatu.

Różnorodne wzory kolekcji łazienkowej Ona

Różnorodność jest kluczowa. Filigranowe umywalki to bardziej subtelny, ale trwały design, w połączeniu z bateriami to naprawdę coś wyjątkowego. Cylindryczny i smukły korpus baterii i płaskie prostokątne uchwyty są w perfekcyjnej harmonii z kształtem wylewki. W dodatku ukryty system montażu w misce WC pozwala na czysty i minimalistyczny wygląd.

Komfort korzystania z akcesoriów łazienkowych

Aby poczuć się komfortowo, zacznij od zdefiniowania swoich potrzeb. Ona dba o zaspokojenie Twoich oczekiwań poprzez cechy, takie jak: zwiększona wysokość misek stojących WC, wolnoopadającą deskę WC czy bogatą gamę rozmiarów baterii. Ponadto asymetryczne umywalki i wanna narożna mają szerokie półki, podczas gdy szuflady są wyposażone w system cichego zamykania i pełny wysuw, wszystko dla Twojej wygody.

Higieniczne rozwiązania

Szczegóły, które zmieniają wszystko w Twojej łazience: Rimless, rozwiązania bezdotykowe i technologia Supraglaze®. Toalety Rimless pozbawione są zakamarków i trudno dostępnych miejsc, a powłoka Supraglaze® na ceramice zapewnia lepsze rozprowadzenie wody i wydajniejsze spłukiwanie. Nasze bezdotykowe technologie, które obejmują baterie, systemy spłukiwania czy dozowniki mydła, uruchamiane są bez bezpośredniego kontaktu, zapewniając higienę i spokój umysłu.

Ekologiczne rozwiązania w trosce o zrównoważony rozwój

W trosce o środowisko naturalne koncentrujemy się nie na tym, co robimy, ale na tym, kim jesteśmy. Wykorzystujemy technologię i wzornictwo, aby oszczędzać wodę, np. redukując jej zużycie w mechanizmach spłukujących 4,5l/3l i bateriach, które wyposażone są w technologię Cold Start czy ograniczniki przepływu wody 5l/min. Ale woda to nie jedyny zasób, którego zużycie analizujemy. Nasza technologia Fineceramic® pozwala na produkcję lżejszych umywalek, co wpływa na redukcję śladu węglowego w środowisku poprzez optymalizację procesu produkcji i transportu. Liczy się każdy detal.

Kolekcja Ona jest wszechstronna. Pięknie harmonizuje się z różnymi rodzajami łazienek. Komfortowa i estetyczna seria o czystych liniach sprawi, że poczujesz się jak w domu, zarówno w prywatnej i publicznej przestrzeni, tworząc przyjemne, dobrze zaprojektowane i bezpieczne miejsce dla rodziny, gości i klientów biznesowych.

Źródło i zdjęcia: Roca

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT