Polecane kolory do sypialni na lato

Idealnym miejscem na spędzenie leniwych, wakacyjnych poranków jest sypialnia. Paleta Beckers Designer Collection pozwoli wprowadzić dodatkowy, letni nastrój do pokoi przeznaczonych na wypoczynek. Tak pomalowane pomieszczenie będzie zachęcać do odpoczynku w komfortowych warunkach.

Polecane kolory do sypialni na lato

Przykładowe aranżacje sypialni na lato

Świetnym pomysłem na aranżację sypialni w letnich klimatach będzie połączenie bieli i delikatnego, chłodnego odcienia Promenade z palety Beckers Designer Collection (na zdjęciu tytułowym). Nastrajające wakacyjnie dekoracje ze słomy i wikliny oraz drewniane meble wprowadzać będą  relaksacyjną aurę nie tylko w letnie miesiące. Najmodniejsze w tym sezonie dekoracje inspirowane naturą podkreślą designerski charakter aranżacji.

Sposobem na zbudowanie sielankowej atmosfery w sypialni, tworzącej harmonię i pozwalające głębiej oddychać nawet w upalne dni, będzie połączenie naturalnego drewna z delikatnym kolorem ścian Cotton Candy z kolekcji Beckers Designer Colour. Farba ta posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz spełnia rygorystyczne, europejskie normy dotyczące emisji Lotnych Związków Organicznych (0% LZO), będzie więc odpowiednia także do pokoju małego dziecka.

Farba Cotton Candy jest bezpieczna dla małych dzieci fot. Tikkurila Polska S.A.

Orzeźwiający odcień Aqua z palety Beckers Designer Colour w zestawieniu z prostymi meblami w kolorze naturalnego drewna i oszczędnymi w formie dekoracjami zbudują klimat sprzyjający odpoczynkowi i oczyszczeniu myśli. W takim wnętrzu kolor ścian sam w sobie będzie stanowił piękną ozdobę sypialni. 

Odcień Aqua pasuje do drewnianych mebli fot. Tikkurila Polska S.A.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE