Norton Rail - linia produktów do konserwacji szyn kolejowych

Norton Rail to wysokiej klasy tarcze do cięcia szyn. Zostały opracowane przy użyciu unikalnej kombinacji ziarna ceramicznego Norton Quantum3 i zaawansowanego spoiwa. Dzięki nim operatorzy mogą bezpiecznie i efektywnie wykonywać naprawy, aby dotrzymać często krytycznych terminów.

Norton Rail - linia produktów do konserwacji szyn kolejowych

Rok 2021 Europejskim Rokiem Kolei

W UE transport odpowiada za ponad 25% emisji gazów cieplarnianych. Jednak kolej odpowiada za niecałe 0,5% i jest jedną z najbardziej przyjaznych dla środowiska form transportu.

Strategia Komisji Europejskiej na rzecz zrównoważonej i inteligentnej mobilności podkreśla rolę kolei w przejściu na czystą i inteligentną mobilność oraz wyznacza kamienie milowe, takie jak podwojenie transportu kolejowego i potrojenie działalności kolei dużych prędkości do 2050 r.

Głównymi wyzwaniami do stworzenia nowoczesnej i zrównoważonej europejskiej kolei są wysokie koszty utrzymania i modernizacja istniejącej infrastruktury.

Przy tak wielu nowych potencjalnych projektach na horyzoncie, firmy kolejowe muszą mieć dostęp do dostosowanych do potrzeb narzędzi do budowy i konserwacji. Chociaż często jest to niedoceniany wydatek, wybór odpowiednich narzędzi do cięcia i szlifowania, do projektów kolejowych, może pomóc zwiększyć marże poprzez obniżenie kosztów i zwiększenie wydajności.

Sprzęt Norton do konserwacji i przecinania szyn kolejowych

Norton oferuje pełną gamę wydajnych, innowacyjnych i przyjaznych dla użytkownika rozwiązań do cięcia, kształtowania i szlifowania torów kolejowych, tramwajowych i metra.

Unikalna kombinacja ziarna ceramicznego Norton Quantum3 i zaawansowanego spoiwa, pozwoliła na opracowanie tarcz najlepszych w swojej klasie. 

Aby poprawić środowisko kolejowe, Norton nieustannie  innowacje, aby dostarczać najlepsze rozwiązania spełniające potrzeby tego przemysłu. Produkty Norton mają na celu wspieranie rozwoju kolei jako jednego z najczystszych i najzdrowszych środków transportu.

źródło i zdjęcie: Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE