Odśwież wnętrza na wiosnę z barwami Beckers

Po długiej zimie każdy potrzebuje jak najwięcej pobudzających promieni słonecznych, bezchmurnego nieba i cieszącej oko zieleni. Beckers proponuje przeniesienie wiosennych barw bezpośrednio do naszych domów.

Odśwież wnętrza na wiosnę z barwami Beckers

Wiosenne barwy od Beckers

Skumulowany, intensywny błękit Oxygen z palety Beckers Designer Colour będzie doskonałą bazą dla tworzenia pogodnych, pozytywnie nastrajających do życia wnętrz. Klimat nawiązującej do bujania w obłokach artystycznej beztroski będą wspierać lekkie minimalistyczne meble i ozdoby z surowego drewna i metalu.

Designersko wpiszą się w niego także grafiki, zdawałoby się, od niechcenia przymocowane do ściany za pomocą kolorowej taśmy. W takim otoczeniu nawet ubrania swobodnie umieszczone na ściennym wieszaku zagrają jako element dekoracyjny, tworząc ważne akcenty kolorystyczne obok poduszek i barwnego łańcucha świetlnych kul, przewieszonych przez duże lustro.

Zapatrzeni w odzyskującą życie trawę i pojawiające się na drzewach liście możemy też iść na chlorofilową całość i wykreować we wnętrzu efekt wszechogarniającej zieleni. Ściany w głębokim odcieniu Secret Garden wiosennie skomponują się z szafirową sofą i będą stanowić niezwykle eleganckie tło dla dodatków w różnych odcieniach zielonego.

Wdzięcznie i ożywczo zagrają w takim pomieszczeniu zarówno stylowy aksamitny hocker, jak i przytulne dekoracyjne poduszki. Kropkę nad i postawi pokaźna palma, która będzie dodatkowo podkreślała niekwestionowaną dominację zieleni.

Ściany pomalowane odcieniem Secret Garden fot. Tikkurila Polska S.A.

Jeśli jednak celem nie jest radykalna zmiana, wówczas słonecznym motywem będzie udekorowanie fragmentu ściany kropkami w radosnym odcieniu Juicy Orange. Ten prosty, ale niezwykle efektowny zabieg wprowadzi promienny nastrój do naszego pokoju nawet w pochmurne dni, wręcz wymuszając uśmiech przy każdym spojrzeniu.

Zgrabne kropki na ścianie możemy wymalować też sami, na bazie własnoręcznie wykonanego szablonu - odrysowując koła z użyciem szklanki lub kieliszka.

Ściany pomalowane odcieniem Juicy Orange fot. Tikkurila Polska S.A.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE