Jakie kolory z palety Beckers Designer Kitchen & Bathroom sprawdzą się w przytulnej łazience?

Aranżacje kolorystyczne przygotowane przez markę farb Beckers inspirują do stworzenia miejsca, w którym zrelaksujemy się po męczącym dniu. Tym razem mowa o łazience - naszym domowym SPA.

Jakie kolory z palety Beckers Designer Kitchen & Bathroom sprawdzą się w przytulnej łazience?

Błękit Simple z kolekcji Beckers Designer Kitchen & Bathroom

Przy urządzaniu wymarzonej łazienki pomysły warto czerpać z kojącej mocy natury. Nowoczesna i jasna łazienka w błękitnym kolorze Simple z kolekcji Beckers Designer Kitchen & Bathroom będzie przywodzić na myśl uspokajający szum oceanu. Zastosowanie farby przeznaczonej do pomieszczeń o podwyższonej wilgoci zapewni także spokój użytkowania bez obaw o niekorzystne działanie pary wodnej na pomalowane powierzchnie. Dodatki w postaci białych mebli z elementami drewna, dużego lustra i eleganckiej doniczkowej orchidei pozwolą, bez wychodzenia z domu, poczuć się jak w luksusowym ośrodku.

Exotic Apricot z palety Beckers Designer Kitchen & Bathroom

Łazienka jest bardzo osobistym miejscem, dlatego przy jej projektowaniu wcale nie musimy kierować się utartymi schematami, tylko możemy dać upust swojej wnętrzarskiej kreatywności. A gdyby tak zamiast jednego lustra na ścianie zawiesić ich konstelację? A może nawet obraz? Możliwości są wręcz nieograniczone!

kolor Exotic Apricot z palety Beckers Designer Kitchen & Bathroom

W parze z nieoczywistym wyposażeniem pięknie będzie się prezentować kolor Exotic Apricot z palety Beckers Designer Kitchen & Bathroom, który doda energii i pozytywnie nastroi na nadchodzący nowy dzień.

Przytulny odcień Oat Cake

Jeśli możemy pochwalić się łazienką o dużym metrażu śmiało wykorzystajmy dostępną przestrzeń na oddzielną wannę i kabinę prysznicową. To praktyczne rozwiązanie, które za dnia pozwoli wziąć szybki prysznic, a wieczorem skorzystać z długiej, aromatycznej kąpieli. Aby dodać pomieszczeniu przytulności warto postawić na ściany w delikatnym odcieniu Oat Cake, który idealnie skomponuje się z drewnianą podłogą. Wystarczy jeszcze udekorować wnętrze dużą rośliną doniczkową, by uzyskać klimat wprost idealny do oddania się błogiemu odpoczynkowi.

źródło i zdjęcia: Tikkurila, marka Beckers

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE