Zadbaj o swoją planetę i środowisko pracy razem z firmą mira

Naturalną częścią rozwoju firmy mira jest stałe dążenie do optymalizacji procesów i opakowań, obecnie wdrażamy w życie czołówkę najnowszych trendów rozwiązań środowiskowych dostępnych na rynku. Dlatego też mira wprowadza opakowania z pochodzącego z recyklingu plastiku dla swoich najbardziej popularnych produktów.

Zadbaj o swoją planetę i środowisko pracy razem z firmą mira

Znak recyklingu na torbie lub wiaderku z produktem mira

Wybierając membranę do pomieszczeń mokrych 4400 multicoat inwestor może aktywnie wpłynąć na redukcję obciążenia środowiska naturalnego, ponieważ opakowanie wykonane jest z tworzywa sztucznego, pozyskanego z odpadów przemysłowych. To dotyczy również mas szpachlowych mira w plastikowych opakowaniach. Natomiast kołnierze do pomieszczeń mokrych pakowane są w pudełka z oznakowaniem FSC.

mira w trosce o przyjazne środowisko pracy. Technologia Low Dust

Generalnie opakowania mira są opracowywane tak, aby jak najwięcej oszczędzić ich użytkownika. Np. papierowe worki wyposażone są w mocne uchwyty, tak że nawet prace budowlane na trzecim piętrze są mniej kłopotliwe, gdy materiały trzeba wnieść na górę.

Produkty mira w technologii Low Dust charakteryzują się zredukowanym pyleniem
Tak zachowuje się produkt mira o zredukowanym pyleniu

Wybierając produkty marki mira do wyrównywania, szpachlowania i klejenia szukaj znaku Low Dust. Produkty te opracowane są tak, aby maksymalnie zredukować pylenie, co czyni mieszanie i czyszczenie mniej uciążliwym, stwarzając tym samym lepsze środowisko pracy dla wykonawcy. Należy pamiętać też, że wiele z produktów mira bazuje na pozbawionym chromu cemencie, co zmniejsza znacznie ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych.

Oznakowanie produktów mira znakiem emicode i M1

Mira kładzie duży nacisk na dokładne etykietowanie i oznakowywanie produktów, tak aby nasi klienci byli pewni co wchodzi w ich skład. Strona internetowa www.mira.pl jest stale aktualizowana o najnowsze karty charakterystyki i karty techniczne. Wiele produktów zostało przetestowanych pod kątem niższych wartości emisji i posiada znak emicode i M1 - znaczy to, że spełniają one najsurowsze wymagania środowiskowe i zdrowotne.

źródło i zdjęcia: mira byggeprodukter A/S

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE