Marka Farecla dostępna w ofercie Saint-Gobain

Marka Farecla powstała ponad 65 lat temu i od tego czasu specjalizuje się w produkcji środków i akcesoriów służących do przygotowania powierzchni i polerowania.

Marka Farecla dostępna w ofercie Saint-Gobain

Marka Farecla dołączyła do oferty Saint-Gobain 

Jej produkty są znane w warsztatach lakierniczych na całym świecie, a od sierpnia dostępne w ofercie Saint-Gobain HPM Polska.

Dzięki nim została rozszerzona gama produktów do polerowania o kolejne linie:

  • G3 przeznaczona do warsztatów blacharsko-lakierniczych. Zapewnia cięcie i wykończenie wymagane przez wszystkie powłoki lakiernicze. Popularna linia, obecna w warsztatach na całym świecie.
  • G360 to stosunkowo nowy system polerowania opracowany w celu wyeliminowania konieczności stosowania krążków ściernych P3000. Jest super szybki i bardzo łatwy w użyciu.
  • G3 Pro to pełna gama produktów do pielęgnacji pojazdów. Opracowana dla profesjonalistów i dostępna dla pasjonatów, oferta produktów tej linii przeznaczona jest do czyszczenia wnętrza pojazdu jak i jego zewnętrznych elementów, korekcji lakieru i wykańczania karoserii. Dostępna w opakowaniach detalicznych i handlowych.
  • Profile to linia, która zapewnia szybkie cięcie i doskonałe wykończenie kompozytów i jest szeroko stosowana w przemyśle morskim, produkcji i naprawach form, komponentach z włókna węglowego, lakierowanym drewnie, lakierowanych elementach mebli i innych.

 Źródło i zdjęcia: Saint-Gobain Abrasives

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE