Tikkurila Master Solution - renowacja dachów i elementów zewnętrznych budynków

Dach to jest najbardziej odsłonięty i narażony na czynniki zewnętrzne element każdego budynku, dlatego też najważniejsza jest jego ochrona i konserwacja.

Tikkurila Master Solution - renowacja dachów i elementów zewnętrznych budynków

Tikkurila Master Solution

Rozwiązanie Tikkurila Master Solution to inteligentny i ekonomiczny sposób na nadanie mu nowego, świeżego wyglądu i wydłużenie okresu jego użytkowania. Produkty Tikkurila Master Solution to oferta skierowana do właścicieli domów krytych dachami z metalu, z dachówek betonowych, gontów oraz pap bitumicznych.

Tikkurila Master Solution w skrócie:

  • Rozwiązanie to obejmuje wysokiej jakości procesy i technologie pokrywania dachów oraz ofertę produktów, które przedłużają ich żywotność.
  • Technologie te rozwijane są w oparciu o nasze doświadczenia na bazie wielu projektów zakończonych z sukcesem u naszych klientów
  • Nasze produkty i rozwiązania bazują na badaniach naukowych zorientowanych na praktyczne zastosowania.

W skład portfolio Tikkurila Master Solution wchodzą następujące produkty:

Tikkurila Isonit 20 – farba do stosowana na dachach betonowych, wykonanych z płyt eternitowych i stalowych.

Tikkurila Isonit Non Reflective – głęboko matowa farba, która ujednolica optycznie całą strukturę dachów, może być stosowana na dachy uszkodzone, powyginane np. po gradobiciu.

Tikkurila Rubber – farba do dachów szczególnie przydatna do renowacji starych pokryć dachowych wykonanych z betonu oraz dachów bitumicznych.

Tikkurila Isoxyde – hydrofobowa farb grubowarstwowa do stosowania na dachach i elewacjach. Może być stosowana na powierzchniach ocynkowanych, wykonanych z metalu, aluminium, na płytach zabezpieczonych plastizolem, poliestrem oraz żywicą alkidową.

Tikkurila RustConverter - farba gruntująca przeznaczona do stosowania na pordzewiałych powierzchniach wykonanych z metalu lub stopów żelaza.

Tikkurila Metal Primer WB – antykorozyjna farba gruntująca na dachy i powierzchnie wykonane z metalu.

Tikkurila Eternit Primer – farba gruntująca stosowana na dachach wykonanych z pyt eternitowych i z betonu.

Tikkurila HydroBlock WB – środek impregnujący do stosowania na elewacjach wykonanych z betonu, piaskowca i tynku mineralnego.

Rozwijaj swój biznes współpracując z Tikkurila

Piękny, zadbany dach to nie tylko inwestycja na przyszłość, to także szansa dla lokalnych wykonawców poszukujących możliwości biznesowych. Dzięki ofercie Tikkurila Master Solution możesz pomóc właścicielom nieruchomości odnowić ich dachy uzyskując doskonale rezultaty w ciągu zaledwie kilku dni.

Oferta Tikkurila Master Solution stanowi doskonałą alternatywę dla wymiany całego dachu. Krótszy czas realizacji inwestycji i znacznie niższe koszty realizacji projektu sprawiają, że jest to atrakcyjna oferta dla właścicieli domów, którzy poszukują sprawnego procesu przeprowadzenia prac, konkurencyjnej ceny i zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko.

Zastosowanie produktów z serii Tikkurila Master Solution
Zastosowanie produktów z serii Tikkurila Master Solution na dachu domu jednorodzinnego. 

W Tikkurila szukamy wykonawców gotowych sprostać istniejącemu zapotrzebowaniu klientów na rozwiązanie Tikkurila Master Solution. Poszukujemy przedsiębiorców z pasją, którzy chcą rozwijać swój biznes i odkrywać nowe możliwości z wiodącą marką na rynku.

Skontaktuj się z nami, a my opowiemy Ci więcej na temat korzyści płynących ze współpracy z Tikkurila, jedną z najsilniejszych marek w krajach skandynawskich oferujących farby i powłoki malarskie.

Źródło i zdjęcia: Tikkurila 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE