Profesjonalne przecinarki, osprzęt i akcesoria dla glazurników

Taras, balkon i loggia to popularny sposób na powiększenie salonu. Do wykończenia tej dodatkowej przestrzeni często stosowany jest gres - materiał estetyczny, wytrzymały na warunki atmosferyczne i bardzo twardy. Z pomocą glazurnikom przychodzi firma RUBI, która oferuje profesjonalne przecinarki do pracy z tak wymagającym materiałem.

Profesjonalne przecinarki, osprzęt i akcesoria dla glazurników

Przecinarki ręczne RUBI do gresu

Przecinarki ręczne z serii TZ

Przecinarka TZ idealnie nadaje się do cięcia najtwardszych materiałów o grubości do 20 mm. Glazurnicy z pewnością docenią imponującą siła łamacza 1500 kG, z którą wcześniej się prawdopodobnie nie spotkali. Połączenie nowoczesnych materiałów oraz innowacyjnego projektu czyni model TZ najbardziej zaawansowaną przecinarką ręczną na rynku.

Dzięki opatentowanemu projektowi nowej głowicy tnącej oraz zastosowaniu łożysk tocznych gwarantowane jest idealnie gładkie i dokładne nacinanie. Dostępne są 4 różne wersje długości modelu TZ: 850, 1020, 1300 oraz 1550.

Przecinarki ręczne z serii TX-MAX

To nowość w gamie przecinarek profesjonalnych RUBI. Jest ona przeznaczona do intensywnego cięcia wszystkich rodzajów płytek ceramicznych. Duża siła łamacza do 1200 kG pozwala przecinarkom TX-MAX również na doskonałe cięcie najtwardszych gresów.

Przecinarki ręczne serii TX-MAX z oferty Rubi Polska

Ogromnym atutem tej przecinarki są prowadnice o średnicy 30 mm. Mechanizm łamacza umożliwia pracę jedną ręką, ułatwiając blokowanie i odblokowywanie stopy łamacza za pomocą zapadki i systemu spustowego.

Nowością jest również zastosowanie plastikowej nakładki na stopkę łamacza, zapobiegającej uszkodzeniu lub zabrudzeniu jasnych lub łatwych do zarysowaniu powierzchni np. białej polerowanej porcelany. W przypadku tej przecinarki do wybory mamy trzy model: 710, 1020 oraz najdłuższy 1250.

Przecinarki ręczne z serii TP-S

W bogatej ofercie RUBI dla glazurników jest profesjonalna przecinarka jednoprowadnicowa TP-S. Pojedyncza odporna na zużycie prowadnica zapewnia niespotykaną trwałość narzędzia.

Przecinarki ręczne z serii TP-S z oferty Rubi Polska

Ergonomiczna rączka z łamaczem o sile nacisku do 1000 kG pozwala na szybkie cięcie i łamanie płytek o grubości 5-20 mm. Przecinarka TP-S jest niezwykle łatwa w obsłudze, bardzo trwała i równocześnie stosunkowo lekka. W serii TP-S występują cztery modele: 66, 75, 102 oraz najdłuższa 125

Przecinarki ręczne z serii HIT-N

HIT-N to prosty lecz niezwykle wydajny model przecinarki ręcznej, który dzięki głowicy przesuwnej na łożyskach tocznych jest wytrzymałym i precyzyjnym narzędziem do wymagających prac z płytkami ceramicznymi dużego formatu.

Przecinarki ręczne z serii HIT-N z oferty Rubi Polska

Mechanizm łamacza o sile do 800 kG wyposażony jest w rewolucyjny system RUBI MAGNET, który umożliwia blokowanie i odblokowywanie stopki łamacza, tak aby naciąć i rozdzielić płytkę tylko jedną ręką. Przecinarka HIT-N występuje w dwóch wersjach: 850 i 1200.

Pozostałe produkty RUBI przeznaczone do prac glazurniczych

W tej grupie produktów glazurnicy znajdą przecinarki elektryczne do cięcia wszelkich materiałów ceramicznych oraz kamieni naturalnych, granitów, marmurów oraz do cięć łamanych, pod kątem 45 stopni, czy w środku materiału, tarcze diamentowe do cięcia na sucho lub na mokro, koronki diamentowe do wiercenia na sucho przy użyciu szlifierki oraz na mokro przy użyciu wiertarki, mieszarki elektryczne z zasilaniem sieciowym lub akumulatorowym, systemy poziomowania płytek, którego głównym zadaniem jest zapewnienie idealnie równej powierzchni i jednocześnie skrócenie czasu układania oraz akcesoria i narzędzia ręczne do układania płytek - pace, kielnie, pace gumowe do fugowania, zacieraczki, szpachelki oraz skrobaki.

Źródło i zdjęcia: Rubi Polska

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE