Jak działa mieszarka RUBIMIX-9 POWER MAX?

Bez wątpienia największą zaletą mieszarki RUBIMIX-9 POWER MAX jest jej mocny silnik. Dzięki mocy 2100W RUBIMIX-9 POWER MAX pozwala na mieszanie dużych ilości przeróżnych materiałów: zapraw cementowych, klejów czy farb.

Mieszadło 140 mm z trzema łopatkami, znajdujące się w zestawie z mieszarką RUBIMIX-9 POWER MAX, pozwala na mieszanie do 40 kg kleju cementowego i innych materiałów na bazie cementu. Moc 2100W pozwala jednak na stosowanie mieszadeł do 160mm, dzięki którym możemy mieszać materiały do 60 kg.

Dodatkowo RUBIMIX-9 POWER MAX ma w zestawie adapter FAST-IN, dzięki któremu wymiana mieszadeł nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi. Adapter FAST-IN można łatwo odkręcić aby w razie konieczności móc stosować mieszadła z gwintem M14.

Mieszarka RUBIMIX-9 POWER MAX wyposażona jest w dwubiegową przekładnię mechaniczną pozwalającą wybrać użytkownikowi maksymalne obroty (490 obr/min lub 880 obr/min). Oba biegi mają płynną regulację prędkości pośrednich.

Tworząc mieszarkę RUBIMIX-9 POWER MAX, skupiliśmy się nie tylko na jej mocy i efektywności. Ważne dla nas jest też zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników, dlatego mieszarka wyposażona jest w blokadę zabezpieczającą przed nieumyślnym uruchomieniem urządzenia oraz system SOFT-START odpowiedzialny za progresywny rozruch zmniejszający ryzyko kontuzji z powodu początkowego szarpnięcia.

Film: Rubi Polska

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT