Nowy sezon "Domowych Rewolucji" z farbami Tikkurila

Z początkiem września 2019 r. startuje nowy, czwarty już sezon popularnego programu wnętrzarskiego „Domowe Rewolucje”. Dorota Szelągowska ponownie podejmie się przemiany niemodnie lub niepraktycznie urządzonych mieszkań i sprawi, że staną się one przytulne, nowoczesne oraz funkcjonalne. Uznana dekoratorka do metamorfozy wnętrz używać będzie m.in. farb marki Tikkurila. Pierwszy odcinek programu zostanie wyemitowany na antenie HGTV Home & Garden w piątek, 6 września, o 22:00.

Nowy sezon "Domowych Rewolucji" z farbami Tikkurila

Źle dobrane meble, dodatki i kolory, zniszczone ściany czy niepraktyczny układ pomieszczeń - Dorota Szelągowska od lat udowadnia, że nic nie stanie jej na przeszkodzie, by każde mieszkanie zamienić na przyjazną do życia przestrzeń.

Tej jesieni designerka przeprowadzi aranżacyjne rewolucje w domach kolejnych rodzin - m.in. mamy dwóch chłopców, młodego narzeczeństwa i mieszkańców starego domu jednorodzinnego - sięgając także po sprawdzone rozwiązania estetyczne i funkcjonalne, które dają produkty Tikkurila.

Premierowe odcinki „Domowych Rewolucji” emitowane będą na kanale HGTV Home & Garden w piątki o 22.00 - co tydzień od 6 września do 25 października 2019 r. Powtórki można obejrzeć w niedziele o 15:30, w poniedziałki o 18:00, w środy 11:55 i czwartki o 8:50.

Źródło i zdjęcie: Tikkurila

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE