Bezpłatne doradztwo Tikkurila w zakresie impregnacji drewna

Firma Tikkurila wprowadziła usługę doradztwa w zakresie zabezpieczania i dekoracji powierzchni drewnianych.

Bezpłatne doradztwo Tikkurila w zakresie impregnacji drewna

W swoim showroomie w Warszawie przy ul. Puławskiej 366, klienci mogą uzyskać profesjonalną poradę dotyczącą doboru odpowiedniego produktu oraz dostępnej kolorystyki dedykowanej powierzchniom drewnianym. Można także od ręki sprawdzić, jak wybrany odcień prezentuje się po wymalowaniu.

Wystarczy przynieść ze sobą próbkę drewna, które chcemy zabezpieczyć i udekorować. Nowa usługa Tikkurila jest bezpłatna i dostępna we wszystkie dni w godzinach otwarcia showroomu.

W swojej ofercie Tikkurila ma szeroką gamę produktów do malowania drewna, m.in. oleje, impregnaty czy lakierobejce, które pozwalają na zabezpieczenie drewna w różnych efektach wykończenia - od transparentnego po całkowicie kryjące.

Wybór odpowiedniego preparatu będzie zależeć od rodzaju malowanej powierzchni i oczekiwanego rezultatu.

Wykwalifikowani doradcy w showroomie pomogą dopasować produkt pod konkretne potrzeby, by skutecznie ochronić drewniane powierzchnie i uzyskać pożądany efekt dekoracyjny.

Dodatkowo podpowiedzą też, które narzędzia wybrać do prac i jak sprawnie przejść przez proces malowania. Ekspozytor z gotowymi próbkami prezentuje szeroką paletę kolorów, co z pewnością pomoże w wyborze odcienia zgodnego z własnymi upodobaniami.

Showroom Tikkurila to miejsce pełne kolorystycznych inspiracji, w którym na specjalnych ekspozycjach można zobaczyć realne zastosowanie produktów marki, także tych przeznaczonych do malowania różnych powierzchni wewnętrznych.

Wszystkie kolory prezentowane są na mobilnych próbkach wykonanych oryginalną farbą, co pozwala sprawdzić, jak rzeczywiście prezentują się w pomieszczeniu, zestawić je ze sobą i porównywać w różnych rodzajach światła.

Jest to miejsce, które stwarza okazję, by zaznajomić się z produktami o specjalnych funkcjonalnościach lub możliwościach dekoracyjnych, jak farby i lazury z perłowym, złotym lub srebrnym efektem, farba tablicowa w tysiącach odcieni, magnetyczna czy fluorescencyjny laserunek. W showroomie znajduje się także kącik zabaw dla dzieci oraz sklep z produktami Tikkurila.

W wybrane dni organizowane są tu również bezpłatne konsultacje z designerem, podczas których profesjonalni projektanci udzielają wnętrzarskich porad dotyczących kolorów.

Harmonogram spotkań dostępny jest na stronie: tikkurila.pl/farby_dekoracyjne/showroom.

Źródło i zdjęcie: Tikkurila

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE