Nowość! System akumulatorowy TRYTON 20V

Uniwersalność, kompatybilność, szybkość i wygoda pracy – te hasła przyświecały inżynierom marki TRYTON podczas prac nad nowym, uniwersalnym systemem zasilania elektronarzędzi. Wszystko skupiło się wokół jednego akumulatora, którym można zasilać elektronarzędzia wchodzące w skład TRYTON SYSTEM 20V.

Nowość! System akumulatorowy TRYTON 20V

Obecny trend na rynku elektronarzędzi dąży do jak największego ujednolicenia ich zasilania oraz kompatybilności. Kończąc pracę jednym narzędziem, przepinasz akumulator i momentalnie zaczynasz pracę kolejnym. Jeśli poziom naładowania akumulatora jest niski i bliski wyczerpaniu, to przerwa na ładowanie nie będzie długa – to zapewnią szybkie ładowarki dołączane do zestawów elektronarzędzi.

A wszystko to możliwe, dzięki zastosowanym w akumulatorach ogniwom Li-Ion. Wykazują się one znacznie wyższą wydajnością i można je doładowywać w dowolnym momencie. Ich żywotność względem stosunkowo jeszcze niedawno stosowanych ogniw NiMH i NiCd, jest nieporównywalnie większa. Wytrzymują one nawet do kilku tysięcy cykli ładowania.

Dzięki powyższym rozwiązaniom i Systemowi Tryton 20V, możesz posiadać jedną ładowarkę, jeden lub dwa akumulatory i tym oto sposobem zapewnić zasilanie wszystkim swoim maszynom, jakie wykorzystujesz podczas pracy.

Maszyny wchodzące w skład systemu TRYTON 20V cechują się profesjonalnymi parametrami technicznymi. Zaprojektowano je z myślą o wygodzie użytkowania oraz zminimalizowaniu efektów obniżających komfort pracy.

W ofercie Tryton systemem 20V są objęte następujące elektronarzędzia:

  • Szlifierka kątowa TJS40
  • Wyrzynarka akumulatorowa TJR50
  • Pilarka tarczowa TJP60
  • Wiertarko-wkrętarka z udarem TJV20
  • Wiertarko-wkrętarka TJV10
  • Nożyce do żywopłotu TJD90
  • Dmuchawa ogrodowa TJE100

W ofercie dostępnych akcesoriów możemy znaleźć dodatkowe akumulatory 20V o różnych pojemnościach: 1,5 Ah, 2 Ah oraz 4 Ah, jak również szybką ładowarkę z czasem ładowania akumulatora ok. 1 godziny.

Źródło i zdjęcie: Profix

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE