Nowa linia mas szpachlowych Tikkurila Presto

Marka Tikkurila wprowadziła do oferty nową linię produktów do szpachlowania ścian przed malowaniem - Tikkurila Presto. Składają się na nią cztery gotowe do użycia, wysoce wydajne masy szpachlowe do ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Są one przeznaczone zarówno do całościowego jak i częściowego szpachlowania, dodatkowo w linii dostępny jest także wypełniacz do uszczelniania rys i pęknięć. Najnowsze szpachle są lekkie i bardzo wygodne w aplikacji, a dzięki gotowej recepturze zapewniają wykonawcom dużą oszczędność czasu.

Nowa linia mas szpachlowych Tikkurila Presto

Wszystkie produkty z serii Tikkurila Presto zostały przygotowane na bazie lekkich wypełniaczy. Dla wykonawców oznacza to większy komfort stosowania oraz mniej kilogramów do dźwigania i przenoszenia podczas pracy. Jednocześnie szpachle nie zasychają w wiaderku ani w wężu natryskowym, dzięki czemu ich nakładanie można przerwać w dowolnym momencie.

Po szczelnym zamknięciu opakowania prace można kontynuować nawet po kilku dniach. Nowe produkty Tikkurila są przy tym bardzo wygodne w użyciu - łatwo się je nakłada, wyrównuje, a także szlifuje. Nie powodują też nadmiernego zapylenia w pomieszczeniu - pył opada bowiem szybko na podłogę.

Szpachle z nowej linii Presto tworzą spójny zestaw z farbami Tikkurila, zapewniając gładkie, estetyczne wykończenie powierzchni. Charakteryzują się wysoką elastycznością, wytrzymałością i doskonałą przyczepnością do podłoża. Najnowsze produkty przeznaczone są do różnych metod aplikacji. Całkowitą nowością na rynku jest Tikkurila Presto R - lekka szpachla do pomieszczeń suchych, która zapewnia innowacyjną możliwość aplikacji wałkiem.

W ofercie nie zabrakło też masy szpachlowej do wyrównywania ścian za pomocą pacy - w miejscach nienarażonych na działanie wilgoci sprawdzi się Tikkurila Presto LF+, zaś w pomieszczeniach takich jak łazienka czy kuchnia najlepszym rozwiązaniem będzie odporna na wilgoć Tikkurila Presto LV.

Wśród nowości znalazła się również Tikkurila Prestonit ALR, umożliwiająca szybką aplikację natryskiem. Linię mas szpachlowych Tikkurila uzupełnia elastyczny uszczelniacz akrylowy Presto Acrylique, który wypełnia i minimalizuje powstawanie pęknięć na spoinach i rysach. Produkt ten jest łatwy do zamalowania i nie przebarwia powłoki malarskiej po nałożeniu farby nawierzchniowej.

Więcej informacji o nowej linii mas szpachlowych Tikkurila Presto znajduje się na stronie: www.tikkurila.pl/dla_profesjonalistow/produkty.

Źródło i zdjęcie: Tikkurila

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE