Konkurs "Wnętrze Roku PFLEIDERER" startuje już w styczniu 2019

Firma Pfleiderer, producent produktów drewnopochodnych, organizuje konkurs dedykowany architektom, projektantom wnętrz oraz inwestorom i wykonawcom. Plebiscyt na najlepsze realizacje z użyciem produktów Pfleiderer w okresie od 1.01.2018 do 30.10.2019 r. otrzymał nazwę „Wnętrze Roku Pfleiderer”.

Konkurs

Do konkursu zgłoszenia mogą nadsyłać pracownie architektoniczne, indywidualni projektanci wnętrz oraz inwestorzy i wykonawcy w ośmiu kategoriach tematycznych:

  • Wnętrza hotelowe
  • Opieka zdrowotna
  • Wnętrza biurowe
  • Budynki edukacji zbiorowej
  • Wnętrza HORECA
  • Wnętrza użyteczności publicznej
  • Handel detaliczny i sieci handlowe
  • Spa i Sport

Konkurs obejmuje obiekty zrealizowane i ukończone w okresie od 01.01.2018 do 30.10.2019, w których zastosowano produkty Pfleiderer. Najlepsze projekty w prezentowanych kategoriach wyłoni profesjonalne jury.

Zasiadać w nim będą przedstawiciele renomowanych pracowni architektonicznych i deweloperów, wydziałów architektonicznych, organizacji branżowych oraz reprezentant organizatora, firmy Pfleiderer.

W styczniu 2019 roku uruchomiona zostanie dedykowana platforma do rejestracji zgłoszeń konkursowych. Będzie można je nadsyłać do końca października.

Zwycięzcy trzech najlepszych projektów zostaną wyłonieni w grudniu. Nagrody główne, jak i nagroda specjalna oraz wyróżnienia zostaną wręczone podczas uroczystej gali.

- Podczas współpracy z pracowniami architektonicznymi czy deweloperami dostrzegliśmy, w jak wielu specjalistycznych obszarach wykorzystywane są nasze produkty. Wiele konkursów koncentruje się głównie na przestrzeniach prywatnych, pomijając realizacje komercyjne czy publiczne. Ich projektowanie wymaga dużego doświadczenia, znajomości szczegółowych przepisów bezpieczeństwa i gruntownej wiedzy na temat materiałów.

- Za przykład posłużyć mogą wnętrza obiektów szpitalnych czy sieci handlowych. Nasz konkurs na Wnętrze Roku Pfleiderer jest doskonałą formą, by docenić projekty najlepszych specjalistów z różnych sektorów oraz wypromować biura pracujące z naszymi produktami - komentuje Nina Giergowska, menedżer ds. projektów, koordynator Działu Obsługi Obiektowej Pfleiderer.

Więcej informacji o szczegółach konkursu pojawi się już wkrótce na stronie internetowej, w prasie specjalistycznej i oficjalnych profilach Pfleiderer w mediach społecznościowych.

Źródło i zdjęcie: Pfleiderer

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE